PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 018
ocen
6,4 10 1 5018
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Boll jak to Boll

ocenił(a) film na 4

Otrzymałem to czego oczekiwałem - ciężki, schizowy film pełen przemocy i agresji.
Problem w tym, że mamy tu strasznie dużo filozofowania i monologów, które mocno przynudzają. Główny bohater jest poprawny, ale aktor nie włożył w to duszy, nie jest tak przekonujący jak Michael Douglas w 'Upadku', co najwyżej to drugi Schwarzenegger wybijający w pień setki ludzi. Dużo psują spoilery od początku filmu, nie mam pojęcia czemu cały czas mamy powycinane scenki z reszty filmu. Największym minusem jest to, że nie odczuwamy narastającej frustracji, agresji spowodowanej natłokiem informacji, problemów świata i zagrożeń, które tak bardzo uderzają 23-latka. Co prawda, mamy sceny gdy szef nim pomiata, facet w kawiarni podaje mu kawę bez mleka (to są dobre sceny) ale to naprawdę za mało, żeby uzasadnić jego ostateczny wybuch. W efekcie, ciężko się z nim utożsamić, zrozumieć gościa, który w jednej scenie jest grzecznym synusiem, w następnej psychopatą. Jak widać, 'Falling down' pozostaje nieprześcignionym wzorem motywu utraty kontroli nad agresją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones