PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 024
oceny
6,4 10 1 5024
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Dla mnie reżyser tego filmu miał jedynie na celu zadrwić z epilepsji. To nie jest śmieszna choroba, panie Boll. Nie daje się chorej na epilepsję osobie kamery do ręki. Z tego powodu zero - nie da się tego oglądać dłużej niż 15 minut.
A jeśli jest to ciekawa fabuła, to lepiej było napisać książkę lub nagrać audycję radiową. Żeby zrobić z tego film, trzeba mieć jeszcze zdolności i szacunek do widza.

ocenił(a) film na 6
mordachamordasinski

Ja myślę, że Uwe najbardziej zadrwił sobie z malkontentów.

ocenił(a) film na 5
mordachamordasinski

Rozumiem , że filmów Lyncha też nie oglądasz, bo ręka się trzęsie?
?

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Ale pieprzysz bez sensu...epilepsja to atak spowodowany krótkimi spięciami między neuronami ...pomyliłeś to z parkinsonizmem...idż się uczyć ,Twoja wiedza jest na poziomie gimnazjalisty

ocenił(a) film na 1
pmko

Hahaha, aleś mnie rozbawił. Ja ironizuję :). Dla mnie to może być nawet delirium tremens - efekt oglądania jest ten sam ;). Po prostu się nie da!

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Twoja wiedza rywalizuje z twoja ironią...powodzenia

ocenił(a) film na 1
pmko

Twoja "wiedza" jest wprost proporcjonalna do sensu oglądania jakichkolwiek filmów :). Proponuję przeprowadzić analizę medyczną bohaterów serialu "Świat według Kiepskich" :)

ocenił(a) film na 7
mordachamordasinski

Jak widać... nie będę z Tobą dyskutował , bo w pierwszej kolejności sprowadzisz mnie do swojego poziomu a następnie pokonasz doświadczeniem...bywaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones