PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 024
oceny
6,4 10 1 5024
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Jeżeli komuś ten film się podobał to gratuluję ! Będziesz przyszłym Brevrikiem albo jednym z uczniów Columib Higch School. JUż widzę jak niedługo wyjdzie któryś z was przebrany za ninja na miasto i będzie strzelał do ludzi. PSYCHOLE !!

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Piszesz jak ci z "Christwire.org" co uważają, że jak grasz np. The Elder Scrolls V Skyrim to jesteś antychrystem.

ocenił(a) film na 8
Edi022

7/10 Pieknie pierwszy fanatyk gratuluje ! Jestes juz na liscie ABW zeby cie sledzili !!

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Ile ty masz lat chłopie, że się tak podniecasz?? Widać także, że nie za bardzo sobie radzisz z językiem angielskim jeśli nie zrozumiałeś zdania: "Have you ever considered it?". Moim zdaniem Uwe Boll chciał pokazać i także w jakiś sposób ostrzec zwykłych ludzi jak łatwo jest w dzisiejszych czasach(w szczególności w USA, gdzie o broń bardzo łatwo) zrobić coś tak okrutnego. Drugą sprawą jest to, że chłopak sam w sobie nie był zły. Karmiony ze wszystkich stron ludzką niesprawiedliwością(w szczególności przez media - ciągłe wojny itp.) + porażki w życiu osobistym sprawiły, że zrobił to co zrobił. Oczywiście w żadnym wypadku nie zwalnia go to z odpowiedzialności za własne czyny. Film ten jak najbardziej skłania do refleksji i zastanowienia się nad źródłem tego problemu. Jeśli chodzi o inne filmy Bolla to w szczególności polecam "Darfur". Świetnie uświadamia ludiom jak naprawdę wygląda konflikt we wschodnim Sudanie.
Podsumowując, widać, że nie dorosłeś jeszcze do tego typu produkcji jeśli na ekranie dostrzegłeś jedynie krew i stos ciał. Nie martw się jednak, może z czasem zrozumiesz.

ocenił(a) film na 8
Edi022

Brawo świetnie ! już widze jak robisz bombe w domu i idziesz do pierwszej lepszej wsi albo na jakas wyspe wystrzelac ludzi !!

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Widzę, że reprezentujesz gatunek ostatnio często spotykany w internecie a mianowicie "Trollus Internauticus". Nie mam zamiaru dalej cię karmić trollu. Bywaj.

ocenił(a) film na 8
Edi022

Właśnie obejrzałem film Stoic jak dla mnie bomba, jak na reżysera Uwe Bolla to ten film mu się naprawdę udał. Stoic naprawdę przeraża swoją brutalnością i aż się syzoryk w niektórych momentach filmu w ręce się otwiera. Pokazuje dobitnie jak człowiek może być okrutny dla drugiego człowieka, tak o za nic, po prostu dla czystej zabawy znęcania się nad inną osobą. Film jest bardziej przygnębiający przez to że ta historia zdarzyła się naprawdę. Jestem na świeżo po seansie i przyznam mocny.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Oj dziwny jesteś. Najpierw mieszasz ten film z błotem i obrażasz ludzi, którym się on podobał, a teraz oceniasz go na 8.

ocenił(a) film na 8
Edi022

Bo film sam w sobie mi się podobał. Tylko krytykuje ludzi którzy się nim podniecają i w myślach fantazjują aby być jak główny bohater. Sprawy masakry w columbian higch school inspirowali się filmem Urodzeni Mordercy. Film jako walor artystyczny mi się podobał jak najbardziej. Ale czyn głównego bohatera jest haniebny.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Osobą, która najbardziej podniecała się w tym temacie byłeś właśnie ty. Nie dość, że sam temat twojej wypowiedzi obraża innych użytkowników, cytuje: "Filmy dla psychopatow masci Brevika i tych ziomkow z Columbia Higch School" to jeszcze przez większość czasu pisałeś tu jak jakiś pospolity troll( wypowiedzi typu: "Pieknie pierwszy fanatyk gratuluje!" czy "Brawo świetnie ! już widze jak robisz bombe w domu..." chyba inaczej nazwać nie można). Dam ci jednak spokój ponieważ szczerze nie che mi się już tu więcej pisać. Mam tylko nadzieje, że jak kiedyś będziesz tworzył kolejny temat to swoje myśli ubierzesz w bardziej odpowiednie słowa.

ocenił(a) film na 8
Edi022

A znasz, Edi022, pojęcia, takie jak szyderstwo czy ironia?

Andros_filmweb

Uważaj żeby ten scyzoryk z kieszeni,ci tego małego ptaszka nie uciął:D

Edi022

Christwire to strona satyryczna, która dosłownie robi sobie jaja. Jak się nie zorientowałeś, że to żarty po przeczytaniu kilku zdań, to... gratulacje.

ocenił(a) film na 7
Kazioo

Jeśli to prawda to mój błąd. Wynikał on zapewne z faktu, że ową informacje znalazłem na ps3site i była ona pozbawiona komentarza uświadamiającego czytelnikowi, że Christwire to strona satyryczna.

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

"Jeżeli komuś ten film się podobał to gratuluję ! Będziesz przyszłym Brevrikiem albo jednym z uczniów Columib Higch School." - mistrz !!!

od dzis ogladam same highlighty messiego - bede przyszlym messim !

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Jeśli kiedyś zostanę psychopatą to ciebie jako pierwszego odwiedzę:). (troll of course bo tylko rydzyk i mohery latają z transparentami precz z grami komputerowymi bo jeśli zagrasz w gta to jutro rozwalisz komuś bejsbolem łeb)

ocenił(a) film na 7
Legion212

Hehe ten typ nawet podobny byl do brejwika / film dobry

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Podobało ci się "Siedem". Kiedy zaczniesz mordować ludzi?

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Podniecasz sie brutalnoscia w Srpskim filmie, a tu piszesz ze Rampage to film dla Psycholi, ja czegos tu nierozumiem;/

ocenił(a) film na 6
qlimaxhardstyle

Chłopak chyba się trochę zapętlił ;D

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Jestes słabym trollem...:) taki wniosek mi sie nasunąl...

użytkownik usunięty
Andros_filmweb

Film mi się podobał,dałem mu 7/10 ale dlaczego jeszcze nikogo nie zabiłem?
Oto jest pytanie xD

ocenił(a) film na 7
Andros_filmweb

Dołączam się do klubu terrorystów, podobał mi się film 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones