PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543592}
6,4 5 018
ocen
6,4 10 1 5018
Rampage: Szaleństwo
powrót do forum filmu Rampage: Szaleństwo

Nieco inne odczucia

ocenił(a) film na 7

Wszyscy, łącznie z recenzentem piszecie o pogłebiającym się szaleństwie Billa, utracie poczytalności i zemście na społeczeństwie; ja to widzę trochę inaczej. Główny bohater miesiącami przygotowuje ładunki wybuchowe i zbroję , gromadzi broń i amunicję, prowokuje w miejscach publicznych rozmowy polityczne z Evanem, wysyła mu anarcho-lewackie magazyny, masakrę zaczyna od wysadzenia posterunku; wg mnie to oznaka jak najbardziej trzeźwego, misternego planu który na końcu okazuje się zwykłym skokiem na kasę, coś jak Hans Gruber w Szklanej pułapce który pod przykrywką ataku terrorystycznego chce skroić gruby szmal. Bill nie jest szaleńcem, tylko trzeźwo myślącym, niemal genialnym przestępcą który jest gotów wybić pół miasta, wrobić kumpla i upozorować jego samobójstwo, a wszystko po to żeby zgarnąć kupę kasy i zniknąć. Takie moje małe przemyślenie:-)

ocenił(a) film na 9
luke_ass

Z drugiej czesci filmu wynika co innego. Nie chodzi o kase... chodzi o system.

Dlaczego Ted Bundy?

ocenił(a) film na 7
luke_ass

Jak dla mnie ten film to mieszanka postala i polskiej gry hatred czyli mózg rozje...Jak kolega poniżej pisze, też wydaje mi się że była to trzeźwa walka o system a nie o kasę, kasa to tylko nagroda za dobrze zrealizowany krwawy plan egzekucji miłych kochających ludzi ;).

ocenił(a) film na 6
DemiaN

Pragnę zauważyć, że Rampage został nakręcony po postalu.. a jak wiemy ekranizacja postala mozemy uznac za udaną. Uwe Boll pewnie widząc sukces postala i na jakich motywach sie skupia pewnie owe spodobaly mu sie i stworzyl kolejny film w takich klimatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones