PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717257}

Rampage 2: Kara śmierci

Rampage: Capital Punishment
6,2 1 720
ocen
6,2 10 1 1720
Rampage 2: Kara śmierci
powrót do forum filmu Rampage 2: Kara śmierci

Ziemia jest w stanie pomieścić o wiele więcej ludzi niż jest na niej i ich wyżywić; wyczerpujące się złoża, to kolejna bajka, niewielu chyba wie ile sama Polska ma pod sobą złóż, których nie możemy, nie chcemy wydobywać, a na które już łaszą się zagraniczne hieny, m.in. Żydzi; co do globalnego ocieplenia, to prawdopodobnie jest, ale nie tak jak pi3rdolą w tv z winy człowieka, a dwutlenek węgla jest bardzo potrzebny na Ziemi, bez niego zdechniemy i wyniszczymy naszą planetę... Ja bym się bardziej skupił na tych mafiach i przestępcach, bogatych rodzinach, koncernach itp. którzy faktycznie rządzą Państwami, a Państwa i rządy manipulują ludźmi przy pomocy środków masowego ogłupiania. Film ma dobre założenia i jest lepszy niż bardziej prymitywna część pierwsza, ale można by dokładniej podejść do pewnych informacji i poczytać trochę naukowych artykułów... Jeżeli chodzi o Assange'a, to spotkałem się z teorią, że jest to specjalnie wykreowany człowiek przez te właśnie strony wpływów, które ogłupiają ludzi, ale na ten temat nic więcej nie wiem, nie mam informacji jak jest naprawdę, ale nieszczególnie mnie to interesuje, to i tak nie zmienia faktu, że Ziemia rządzona jest przez złych ludzi, a ci dobrzy, to tylko pojedyncze jednostki, szaraczki, które próbują jakoś żyć na tym padole, który dawno powinien być rajem dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych, a wszystko przez złych ludzi... Tylko niedoinformowane dzieci wierzą w bajki, że to rządy Państw, korporacje, bogaci "filantropi", różnego rodzaju instytucje Państwowe i pozarządowe, że "cały świat" jest dobry, a tylko pojedynczy ludzie są źli - jest kompletnie na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones