PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 677
ocen
6,6 10 1 37677
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

Byłem na tym filmie w kinie i podobał mi się. Zabawne dialogi, dobry humor, polska wieś w krzywym zwierciadle. Nie jestem żadnym emerytem :P Warto zobaczyć, można pośmiać.

ocenił(a) film na 6
pawlos_87

Zgadzam się.. Film dobry, choć moja opinia jest subiektywna.. Lubię Cezarego Żaka i się nie zawiodłem.. wpłynął na nią także fakt, że w kinie trafiłem chyba na fanów serialu(pękali ze śmiechu).. A ja bałem się, że idę na film, który będzie kolejnym odcinkiem serialu, a jednak fabuła jest wystarczająco zaznaczona i przyjemnie się te wilkowyje ogląda... :) ja polecam......... dobre to z tą lodówką;)

pawlos_87

Obaj (oboje?) piszecie, że ten film jest dobry, a jego ocena wacha się w granicach 7, czyli wszystko jest oki :)

ocenił(a) film na 9
na_wrotki

Z filmem wszystko OK,
z oceniającymi nie do końca :P

brudi1984

Sugerujesz niższą ocenę (OK to 6)? (za krótki)

ocenił(a) film na 9
na_wrotki

Uważam po prostu, że ludzie lgną do durnych amerykańskich komedii jak ćmy do światła. Oglądałem serial "Ranczo", obejrzałem także film i twierdze, że były to bardzo dobre produkcje pełne humoru.
A ocena powinna być znacznie wyższa.

brudi1984

Może jest tak, że jest sporo ludzi, którzy oceniają ten film na 10 (całkowicie nie zasłużenie) i jest sporo, którzy oceniają go 1 (całkowicie nie zasłużenie), a z tego wychodzi jakaś w miarę rozsądna średnia.

na_wrotki

Nie oglądałem filmu, więc nie oceniam, ale pokaż mi na Filmwebie dobrą produkcję, która ma ocenę niższą niż 7.
Można przyjąć, że na FW oceny zaczynają się od 5 właściwie, czyli 6,coś to jest wręcz miazga :)

ocenił(a) film na 9
pracus

................A ja oglądałem i film uważam za dobry.

ocenił(a) film na 8
pawlos_87

ja dałam 8.

"Kto rano popieprzy ten ma dzień lepszy" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones