PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 670
ocen
6,6 10 1 37670
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

Serial dobrze się oglądało do 52 odcinka. Po nim było już tylko gorzej. Ogólnie rzecz
biorąc serial od tego czasu jest silnie naciągany, abstrakcyjny i PROPAGANDOWO-
REKLAMOWY.

Na początku serial ukazywał trochę jak w zwierciadle nasze polskie społeczeństwo,
przywary itp. Następnie pod wpływem widowni Adamczyk wyreżyserował serial zupełnie
inny. Ukazuje bowiem ,że najlepszym sposobem dorobienia się jest własny biznes.
Zauważcie ,że prawie każdy w tym serialu już jakiś robi... każdy się dorobił .nawet
sympatyczne pijaczki i kobiety które razem z "babką" zarabiały na telefonach z lewymi
lekami. Wójt został senatorem a typowa baba ze wsi -Solejukowa okazała się
najbardziej bystrą babką we wsi z dużą kasą piszącą ksiązki i zbijając na tym kokosy
obsadziła swojego męża "pijaka" jako kierownika dystrybucji.... absurd totalny. Serial stał
nierealny ,sztuczny nasiągnięty propagandą Ministerstwa Rolnictwa cały czas wmuszaną
samoinicjatywą w stosunku do dopłata UE. W sklepie widnieje tylko jedna herbata
"Minutka" a jeśli chodzi o pieniądze to oczywiście tylko "Bank Pocztowy" Poczty Polskiej
istnieje. Na siłę wmuszany feminizm, prawa kobiet, prawa zwierząt, reforma szkolnictwa.
OK ... ale dlaczego tak ostro?

Tutaj widać macki rządzących TV.. i polityką niestety. Nie wiem czy Adamczyk ma na to
wpływ co się dzieje z tym serialem ale powinien zauważyć ,że temat się skończył i
ciągniecie absurdu tylko skompromituje serial i jego twórców... serial po 52 odcinku
opadł na dno scenariuszowe i już nikt nie będzie się z żadnym bohaterem identyfikował.

grzegorz_

Zgadzam się we wszystkim, choć ten feminizm został jednak trochę ośmieszony postacią Werki, która była feministką cokolwiek przerysowaną. Niemniej jednak, moim zdaniem serial i tak jest lepszy od tego filmu.

grzegorz_

Osobiście mnie też irytuję to, że każdy odnosi sukcesy (tak wiem, że to jest serial komediowy, ale w pewnym stopniu ma przedstawiać Polskie społeczeństwo, a jak każdy, KAŻDY odnosi sukcesy, to bardziej robi się z tego serial fantasy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones