PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393102}
6,6 37 677
ocen
6,6 10 1 37677
4,3 9
ocen krytyków
Ranczo Wilkowyje
powrót do forum filmu Ranczo Wilkowyje

nie nawidze tego filmu... 0/10...................

ocenił(a) film na 8
xan35

skoro go nie lubisz to po co oglądasz. mi sie ten film podobał chociaż tez nie jestem jakims przesadnym fanem rancza ale do kina poszłem i miałem dobrą zabawę.:)

Devil87

Poszedłeś, człowieku, poszedłeś...

ocenił(a) film na 10
dzieciox

gadasz jak moja polonistka nnnnieczaisz że to slangiem... A co do filmu spoko komedia sto razy lepsza niż testosterony rysie czy inne kicze sam jestes beznadziejny albo przynajmniej twój gust pozdro

stan_kulej

testosteron był boski i to bez "jak na polską komedię"

stan_kulej

to dobrze, że potrafi się wysłowić :/

W dzisiejszych czasach, kiedy na forach grasuje banda dzieci Neostrady w tym w większości analfabetycy naprawdę warto zwracać uwagę na byle błąd. Przynajmniej ktoś czegoś się dowie ;]

Film spoko

ocenił(a) film na 5
fifa114

Skoro trzeba zwracać uwagę na każdy błąd, powiedz mi w takim razie dobry człowieku co to za słowo "analfabetycy"?

ocenił(a) film na 10
xan35

nie wiem po co ogladasz ten film (czy tez serial) jezeli on ci sie nie podoba??moim zdaniem strata czasu. i kasy jezeli byles w kinie. dla mnie super film.

xan35

Nienawidzisz człowieku, nienawidzisz. Skąd Ci się biorą takie pomysły z pisownią prostych wurazów?

ocenił(a) film na 8
xan35

Włącz sobie Dodę, może jej "śmieszny" kicz do Ciebie trafi.
Żaaallllllll ..


pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
olkanak

Nie rozumiecie, że aby znienawidzić film trzeba pierw go obejrzeć?
Nie rozumiem więc Waszego oburzenia.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
xan35

To zakładasz, że nie obejrzeliśmy filmu i piszemy tu swoje opinie? ;/

użytkownik usunięty
olkanak

Nie.
Napisałem, że nie rozumiem postów powyżej "skoro nie lubisz tego filmu, to po co oglądasz?" (czy coś w ten deseń).
Czyż nie jest tak, że aby coś znienawidzić trzeba to pierw obejrzeć? W przypadku tego filmu, założyciel tematu napisał, że go nienawidzi. A skąd miał wiedzieć przed obejrzeniem, że go znienawidzi?

ocenił(a) film na 10
olkanak

nie zakladam tak. jesli serial byl juz w telewizji i ktos ogladal choc jeden odcinek to po ch.... idzie na premiere filmu?

ocenił(a) film na 8
xan35

Ale post został utworzony 27 grudnia, a więc dzień po premierze [która miała miejsca 26-go].

Może kolega był na premierze ;]?

xan35

jeszcze filmu nie oglądałam więc nie moge się póki co wypowiedzieć, ale serial Ranczo mi się podobał.. film lepszy jest czy gorszy?

ocenił(a) film na 9
Czikita

Z pewnością nie był gorszy. Jeśli serial Ci się podobał, to z pewnością nie zawiedziesz się na filmie.
Oglądałem serial i kilka dni temu byłem na filmie, i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony.

xan35

ejj czemu tak myślisz?
wg mnie był bardzo fajny.
zabawne dialogi i wogóle.
warto obejżeć.

ocenił(a) film na 8
xan35

A czy kazdy musi go uwielbiac ? Ty nienawidzisz. Ok.

Mi sie podobał.

ocenił(a) film na 5
xan35

Dlaczego uważasz, ze ten film jest beznadziejny? Nie rozumiem. Narazie rzuciłeś puste słowa, poprzyj je argumentami a uszanuje twoje zdanie, o ile argumenty będą miały sens.

Swoją drogą, ciekawy masz gust.

Pozdrawiam.

fanfalubaz

zgadzam się z przedmówcą.
zaaaaa krótki xD

paczek93

jednak się nie zawiodłam XD spoko film, niektóre sceny poprostu świetne, choć wole jednak serial :P

ocenił(a) film na 1
xan35

dokładnie nawet nie skonczyłem ogladac, nudny, denny, falki z olejem i rzygac sei chce jak pazura udaje amreykanca

ocenił(a) film na 7
Gindek

Bez przesady. Tandetny taki on nie jest. Może nie bardzo zasługuje na miano komedii, ale Polacy tak już mają. Jeden na milion filmów robią jedynie dobrze.

ocenił(a) film na 10
Gindek

nudny to jesteś ty i chamski na dodatek. rozumiem ze nie każdemu może sie film podobać ale pisanie takich tandetnych komentarzy to już przesada. może wytłumacz dlaczego tak uważasz a nie rzucasz puste słowa?

ocenił(a) film na 5
xan35

Ja powiem tak: widziałem masę lepszych filmów, ale też masę gorszych. Jedna z rzeczy, których naprawdę nie mogłem przeboleć w tym filmie to masakryczna angielszczyzna Pazury i jeszcze gorsza tej całej Lucy. Obie te osoby po prostu nie powinny mówić po angielsku, przecież nie każdy musi posługiwać się tym językiem.

Shah

ciekawe jaka jest Twoja. Film fajny jak dla mnie

ocenił(a) film na 5
czapczyk

Jeśli jesteś tak bardzo ciekaw(a) to wyobraź sobie, że władam językiem angielskim o niebo lepiej od tych aktorzynek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones