PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829650}

Rany

Wounds
3,2 9 615
ocen
3,2 10 1 9615
3,3 3
oceny krytyków
Rany
powrót do forum filmu Rany

Dawno nie widziałam tak beznadziejnego filmu.

ocenił(a) film na 1
Ewka94_2

o czym był ten film?

ocenił(a) film na 1
Annash

To samo pytanie sobie zadałam na napisach końcowych. Aż mi się nie chce wierzyć że Armie w takim g*wnie zagrał

ocenił(a) film na 1
Ewka94_2

oj tak... straszny szajs

ocenił(a) film na 1
Ewka94_2

Zgadzam się fatalny film

Ewka94_2

Też się qr.a zastanawiam o czym był ten film ?

ocenił(a) film na 1
Ricky79

To samo pytanie sobie zadałam na napisach końcowych. Aż mi się nie chce wierzyć że Armie w takim g*wnie zagrał

Ewka94_2

Dakota Johnson a ta co zbierała na pampersy że zagrała w tym chłamie ? :)

ocenił(a) film na 3
Ewka94_2

Zgadzam się. Niby coś, jakieś wizje i narastającą agresja, ale całość się kupy nie trzyma...

ocenił(a) film na 1
karolinarespondek

Tam jest ogrom bezsensownych i niedokończonych wątków, nic dziwnego że film się kupy nie trzyma

ocenił(a) film na 3
Ewka94_2

To wygląda po prostu, jakby zgubili ze 30-60 ostatnich stron scenariusza, więc nakręcili to co mieli i wypuścili do kina. Zakończenie jest iście zaskakujące i to nie w swojej treści, tylko samym faktem, że jest zakończeniem, bo jakby wydaje się zaledwie punktem wyjściowym do dalszej opowieści. Jakaś walka głównego bohatera, jakieś rozwiązanie tajemnicy o co z tymi ranami chodziło, jakieś zwyczajne zakończenie wątku, co się stanie z głównym bohaterem. Film może być enigmatyczny i nie musi mówić wszystkiego, ale ten akurat nie oferuje nic w zamian, po prostu się kończy, jak zaczyna się robić poważnie, no to wjeżdżają napisy końcowe.

Ewka94_2

Czyli co, nie oglądać? Zazwyczaj nie patrzę na opinię innych, ale szukam sobie jakiegoś filmu i nie chcę stracić czasu jeśli to faktycznie kicz.

ewelina_m

Właśnie jestem po seansie, do połowy ok, nawet trochę wciąga ale zakończenie niczego nie wyjaśnia i to jest najgorsze, bo patrzysz dwie godziny na film i nie wiesz po co. Jeśli miał to by być film z najgorszym zakończeniem to plasował by się bardzo wysoko w rankingu.

orim_nator

Nie obejrzę. Obejrzałam naprawdę dobry film: Kafarnaum.

ocenił(a) film na 8
ewelina_m

Świetny Lovecraftowy klimat i zakończenie.

Ewka94_2

I kolejny film którego nie musze oglądać żeby przekonać się że nie było warto, gracie za opinie.

ocenił(a) film na 3
Ewka94_2

Film do połowy nawet znośny,ale później to totalne dno i wodorosty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones