PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219331}

Rasa

The Breed
5,5 9 147
ocen
5,5 10 1 9147
Rasa
powrót do forum filmu Rasa

W najbliższy poniedziałek, 8.04 o 20 zapraszamy na całkiem nowy tytuł, nieemitowany jeszcze w naszym Fanklubie. Grupa psów kontra Michelle Rodriguez i przyjaciele - kto przeżyje, kto odejdzie w stronę zachodzącego słońca? Dowiemy się dzięki Pulsowi już niebawem.

Po filmie, o22 odbędzie się emisja dzieła "Chupacabra - mroczne otchłanie"

skompy18

a ja się pochwalę bo dzisiaj nawet czekoladę dostałem ^^

ocenił(a) film na 5
doman18

oooo!!! o jakim smaku?

hapibo

Kokosowa :)

hapibo

:) ja również

martini777

Dziękujemy :P

hapibo

Dzięki :) Ja sobie odpuszczę tą "tajemniczą plazmę", może zerknę na początek ale nie będę komentował.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

ja jak zwykle udam się już na spoczynek, więc dobranoc wsztysktim ;)

ocenił(a) film na 6
slodziutka

dobranoc :)

ocenił(a) film na 5
slodziutka

spokojnej nocki :) i do zobaczenia w najbliższym... eee... bo nie wiem kiedy co leci :) więc do znów :)

ocenił(a) film na 4
slodziutka

Dobranoc tobie, dobranoc wszystkim pozostałym też ide spać

ocenił(a) film na 5
Katharsisss

baj baj :)

hapibo

Dobranoc :D
Też dzisiaj już kończę

ocenił(a) film na 5
kacal85

kolorowych snów :)

ocenił(a) film na 6
hapibo

Taki dobry film dzisiaj dali na Pulsie?Toz to szok!!!!!

ocenił(a) film na 6
marta_2222

a no nie jest to zbyt częste :P

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Świeżo po seansie ( po raz pierwszy spóźniona tylko o jeden dzień). Przesłodkie pieski, że aż miałoby się ochotę je wszystkie przytulić (sama mam owczarka niemieckiego), cwane i kute na cztery łapy diabełki z rogami... przepraszam, uszkami sterczącymi złowieszczo :D I pomyśleć, że to im kibicowałam, a nie ludziom...hihi
Zaskakująco mało głupawek, jak na film klasy Z (totalny zawód), nawet za dobre aktorstwo jak na taki poziom. Jak by to powiedział pewien klasyk - "Nie chcem, ale muszem" dać ocenę wyżej, niż zwykle: 4/10. Za pieski i za boską jak zawsze panią Rodrigez (ach ta gorąca krew) :P

xena_4

Mnie i żonę również drażniła "swojskość" czworonogów. Zamiast dać jakieś pitbule, amstaffy, dobermany, omenowe rottweilery to dali kudłate pieszczochy które aż prosiły się o to żeby im frisbee porzucać. Szkoda że nie dali jeszcze shih tzu albo chiwawy.

ocenił(a) film na 5
doman18

Wydaje mi sie, ze bardzo dobrze zrobili nadajac wlasnie takie psy. Wspomniane przez Ciebie rasy ogolnie zle sie kojarza, wiec dobrym ruchem bylo dac cos przeciwnego. Chociaz... Z Owczarkami to tak do konca nie jest oczywiste - niby slodkie, a cholerstwa cwane jak diabli i rownie grozne.

Valdoraptor23

Ponowna emisja w poniedziałek, 03.02 o 20:00 w Pulsie.

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

znowu? :P
chociaz film jest dośc dobry i o ile nic mi nie wyskoczy na pewno do niego podejde po raz enty :)

skompy18

No właśnie film jest dość dobry, czyżby już się skończyły tandetne potwory? Kiedyś to były 2 słaby film pod rząd a teraz dają jeden dość dobry, a po nim Death Proof Tarantino, zawiodłem się na Pulsie XD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

po tak atrakcyjnej premierze w zeszły poniedziałek, znowu pieski??? normalnie puls schodzi na psy... chyba nie dam rady po raz trzeci...

annikki27

A Rekina cycojada jak nie było tak nie ma :( Za tydzień Wielka Stopa a za dwa tygodnie katastrofiak, Śnieżny armagedon.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Dobry. Jak w ciągu minuty wyskoczy z tego bikini to daję +1. Ja jeszcze nie widziałem, tego.

ocenił(a) film na 6
robert418

Witam. Ogląda ktoś, czy już wszyscy widzieli ?

ocenił(a) film na 6
Rafalqs

ja ale raczej do konca nie wytrwam ;/ o 21 zaczyna sie dosc ciekawy meczyk i chyba tam sie pozniej przeniose :)

Rafalqs

Dobry wieczór, ja oglądam :-) nie widziałam tego filmu jeszcze.

robert418

Dobry;-) czy umknęło mi coś ważnego w fabule?

ocenił(a) film na 6
Zoe_5

Dobry. Nic ważnego jeszcze się nie działo. Grupa nastolatków przypłynęła na wyspę, na której jeden z kolesi ma domek letniskowy. No i przed chwilą znaleźli słodkiego psiaka.

Rafalqs

Dziękuję. Usiadłam, a tu reklamy od razu:-/ a piesek boski...tylko martwię się o niego i jego losy w tym filmie:-(

Zoe_5

Z pamięci Ci streszcze: Na wyspę przypłynęła para, coś opędzlowało babkę która poszła do lasu a potem na wyspę przybyli nasi bohaterowie.

Valdoraptor23

Opędzlowało = zjadło? :-D a co z jej chłopakiem? Przeżył?

Zoe_5

Tak, zjadło. Chłopak przeżył... Trochę... Zobaczysz :)

Valdoraptor23

O nie ... coś czuję, że nie będzie sobą;-)

ocenił(a) film na 6
Zoe_5

a przed małolatami na wyspe przypłynął pan i pani ale już ich nie ma :(

skompy18

Pan podobno wróci ;-)

ocenił(a) film na 6
Zoe_5

troche wybiegłem w przyszłość :P
tzn ja nic nie wiem pierwszy raz na to patrze :P

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

co to za szczęście że przygode z Zetkami zacząłem od najrzadziej puszczanego filmu w historii Pulsu :P

ocenił(a) film na 4
skompy18

City-Chelsea?

ocenił(a) film na 6
robert418

dokładnie tak start o 20:55

ocenił(a) film na 6
skompy18

Może nie najczęściej, ale jak widzę większość widziała.

ocenił(a) film na 6
Rafalqs

w sumie 3 lub 4 razy go widziałem także znam go miejscami na pamięc :) jest kilka fajnych momentów ale nie bede zdradzal :P

ocenił(a) film na 6
skompy18

Ja widziałem tylko raz, dlatego oglądam z chęcią bo był dość ciekawy.

Rafalqs

OJ!

ocenił(a) film na 4
Zoe_5

Słodziaki co?

robert418

aż zamarzyłam, żeby być na miejscu Sary :-)

Zoe_5

Sara bezszelestnie przyjęła to ugryzienie - czy ona chociaż jęknęła???

ocenił(a) film na 6
Zoe_5

troche jej facjate wykrzywiło :)

skompy18

ano przecież;-)

ps. Myślałam, że Michelle Rodriguez I gra raczej w dobrych filmach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones