PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623331}

Rasputin

Raspoutine
5,3 1 365
ocen
5,3 10 1 1365
Rasputin
powrót do forum filmu Rasputin
ocenił(a) film na 7
Mothyff

nie mogę się doczekać.
Cholernie ciekawa historia no i Gerard-klasa sama w sobie ;-)

Bondman

tak to dobry aktor szkoda że zszedł;(

Mothyff

Dokąd zszedł? Nie pisałeś posta pierwszego kwietnia, jak widzę.

hyrkan

zszedł do jamy pewnego obleśnego trolla o nazwie harkun.

Mothyff

Sama myśl, że to, co napisałeś, możesz uznawać za ciętą ripostę, wprawia mnie w niejaką konsternację. :)

To jeszcze raz, co z tym zejściem Gerarda? Nie orientujesz się zupełnie, kto żyje, kto nie żyje, a nie przyjdzie Ci do głowy, żeby to sprawdzić?

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami.

Mothyff

Czyli co z tym Gerardem? :D

hyrkan

ciągle kłamiesz, żyjesz kłamstwami, pogrążasz się coraz bardziej, twoje życie trolla to studnia kłamstw bez dna.

Mothyff

Ale Gerard żyje!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Gerard Depardieu naprawdę żyje, to nie jest kłamstwo. :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mothyff

Ta emotka oznacza płacz.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Emotikon

hyrkan

nigdy tak nie było, ciągle kłamiesz.

Mothyff

Napisałeś, że płaczesz po Gerardzie, który jednak żyje.

Potem wmawiasz mi, że to "przymrużone oko", choć źródła mówią inaczej. Czyli nie rozumiesz stosowanych znaków?

hyrkan

być może, a być może zostawiam pożywkę trollom?

Mothyff

Może ja Ci kiedyś opowiem, jakie typowe tłumaczenia wymyślają ludzie o niskiej inteligencji?

Gdy popełniają liczne błędy, bardzo często piszą, że tak "sprawdzają" innych, że to "test" i błędy "celowe". Albo też stwierdzają, że dla kogoś takiego jak ja to się nie będą starać.

Byle tylko nie przyznać, że zrobili błąd.

hyrkan

o a tu opinia o tobie twojej innej ofiary :Hyrkan ty się nie baw w odczytywanie godzin. Koledzy z filmwebu to umieją, tu kariery nie zrobisz.
Ja ci mówie zostaw to i wracaj do gadania z trollami ;D''
ile setek ofiar masz na trollowym koncie?

Mothyff

Tylko jeden troll kopiuje dziesiątki razy teksty innych trolli, żeby ich było więcej.

Prowadzisz w kategorii zaśmiecaczy forum.

hyrkan

kolejny unik od tematu? typowe dla trolla. ileż to setek ludzi już strollowałeś? co wchodzę w twój temat to tylko trollujesz i trollujesz ludzi miesiącami, wszyscy mają ciebie dosć, czy naprawdę nie masz nic lepszego do roboty niż trolling? a już myślałem że może się mylę, ale nie, jednak wyszło na jaw że trolling to twój życiowy pokarm, co jest doprawdy bardzo żałosne i smutne zarazem. Ale też i śmieszne bo czasem zabawnie jest się pośmiać z cudzego umysłowego nieszczęścia i trolla typu - wyszukiwacz.

Mothyff

W zasadzie "unik od tematu" brzmi bardzo sztucznie. Napisałbyś to bardziej po polsku?

hyrkan

jesteś tak bardzo smutnym trollem, żal mi takich osób....

Mothyff

Poprawisz ten "unik od tematu"?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones