PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123312}

Ratatuj

Ratatouille
7,3 285 333
oceny
7,3 10 1 285333
8,1 31
ocen krytyków
Ratatuj
powrót do forum filmu Ratatuj

Od czasów starych filmów Disneya nie było tak dobrego filmu rysunkowego (czy jak go tam nazwać) jak "Ratatuj". Bez głupich żartów i obrzydliwości w stylu idiotycznego i miernego "Shreka". Niezwykle wdzięczny film, wspaniała, urzekająca postać samego szczurka. W ogóle doskonale stworzone osobowości zwierzątek. Postacie ludzi też świetne, szczególnie Anton Ego.

Nawet zachwyt nad Francją i wyświechtanym Paryżem nie jest tu irytujący.

edyta981

Piekny animowany film. Pierwszy film ktory obejrzalem w kinie :).

edyta981

Piękna bajka.

edyta981

Popieram, zauroczyła mnie ta bajka, chyba druga moja ulubiona zara po "Królu Lwie" :)

ocenił(a) film na 8
marlena_lug

co jak co z tyhc nowszych "Gdzie jest Nemo?" też jest b.dobre :)

ocenił(a) film na 8
Levon_V

Zgadzam się, "Nemo" jest fantastyczne i ma dorosłe (aczkolwiek nie "pieprzne" w Shrekowym stylu) podteksty.

ocenił(a) film na 10
edyta981

Wspaniała bajka i zapewne trzeba mieć sporo wrażliwości i wyobraźni aby objąć to.
Pozdrawiam wszystkich którzy za tym nadążają co reżyser stworzył a w szczególności autora wątku.

ocenił(a) film na 9
edyta981

Też tak uważam.Jedna z najpiękniejszych animacji,jakie oglądałem.

edyta981

Tak, naprawdę dobry film, tylko dlaczego twierdzisz, że nie było takiego "od czasów starych filmów Disneya"? Powstały zaledwie 4 lata wcześniej, w 2003, "Gdzie jest Nemo" to też wdzięczny film, podobnie jak "Planeta skarbów" czy japoński "Spirited Away".

ocenił(a) film na 10
edyta981

Powiedziałbym, że najlepszy! 11/10

ocenił(a) film na 10
edyta981

"idiotycznego i miernego Shreka" Powiedz, że to żart, a wybaczę, mimo że mierny ;d

ocenił(a) film na 6
edyta981

To Pixar przecież...

ocenił(a) film na 7
edyta981

Ale Shreka to szanuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones