PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748470}

Ratunku! Jestem robotem!

Ani lo ma'amin, ani robot?!
3,5 45
ocen
3,5 10 1 45
Ratunku Jestem robotem
powrót do forum filmu Ratunku! Jestem robotem!

SF do lat 12

ocenił(a) film na 3

Nie ukrywajmy - fabułę wymyślił ośmiolatek a film kosztował jakieś 1000 dolarów.

Mamy wrażliwego nastolatka, który płacze i okazuje się być robotem. A jak jego dziewczyna znika, to wplątuje się w tajemniczą tajemnicę z laserowymi satelitami.

Czego tu nie ma! Są cyborgi strzelające laserami, blaszane androidy a roboty pomocnicze są zrobione z kosza na śmieci z antenkami. Co bardziej skomplikowane konstrukcje mogą się transformować  (uwaga, tu będzie śmiesznie!) w czajniki. Jak się robot popsuje, to można go zaprogramować wkładając do ust końcówkę zwykłego zasilacza ATX.

Ponieważ jest to produkcja izraelska, to roboty witają się "szalom!" a w scenach akcji krzyczą "aj-waj!". Efekty komputerowe (sztuk: dwa) klasy wczesnych Commodore. A gdy pojawiają się wielkie rosyjskie roboty to w ogóle robi się dziwnie. Jak już wszystko wybuchnie, to napisy końcowe.

Proponuję nie doszukiwać się sensu, bo go nie ma. Gdyby powstał w okolicach lat '70 ubiegłego tysiąclecia to myślę że mógłby zrobić wrażenie jako film emitowany po Teleranku lub 5-10-15. Na plus: sporo scen z dziewczynami których ubiorem jest tylko męska koszula.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones