PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838709}

Raya i ostatni smok

Raya and the Last Dragon
7,2 25 816
ocen
7,2 10 1 25816
6,8 17
ocen krytyków
Raya i ostatni smok
powrót do forum filmu Raya i ostatni smok

To najbardziej napakowana akcją animacja disneya od długiego czasu. Nie ma tutaj zapychaczy w formie piosenek, jest dużo walk i szybkiego tempa. Podobało mi się w tym filmie niemal wszystko dlatego nie ma sensu wyliczać co było dobre i przejdę do tego co mi się nie podobało. Są dwie rzeczy: po pierwsze, ten smok jest do bani. Tak irytującej postaci jeszcze nie widziałem, za każdym razem jak zaczynała mówić chciałem ją zamordować, gdybym to ja trzymał kuszę strzeliłbym z uśmiechem na ustach. Po drugie: ten ostatni ocalały z Winterfell, miał takie dobre teksty (kiedyś rozpłatałem gościa w pół, to były dobre czasy) więc dlaczego miał tak mało czasu ekranowego, przez cały film jedyne co robił to siedział w łodzi i się nudził. Tak się nie robi. W zasadzie jest jeszcze jedna rzecz otóż gdy już doszło do przedstawienia reszty smoków i ich mocy. To są najbardziej lamerskie magiczne moce jakie można było wymyślić, pamiętam jedynie że moc mgły była naprawdę przydatna ale reszta? Najlepsze było jak się okazało że lider smoków, szef i najpotężniejszy i najmądrzejszy smok ma moc SPROWADZANIA DESZCZU xD Ja tu tylko tak narzekam ale prawda jest taka że czekałem długo na tego typu film prawdziwa przygoda gdzie się pośmiejesz i wypłaczesz TO NAPRAWDE ŚWIETNY FILM.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones