PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838709}

Raya i ostatni smok

Raya and the Last Dragon
7,2 25 812
ocen
7,2 10 1 25812
6,8 17
ocen krytyków
Raya i ostatni smok
powrót do forum filmu Raya i ostatni smok

Do 3 razy sztuka

ocenił(a) film na 8

Film bardzo dobry, ale ma bardzo głupi przekaz - należy każdemu ufać bezgranicznie, nawet jeśli już wiele razy zawiódł Twoje zaufanie.

Raya zaufała tej dziewczynie już 2 razy i 2 razy się na tym przejechała. Mimo to bezgranicznie jej zaufała po raz 3 I tym razem zaufanie się opłaciło.

Podsumowując, przekaz jest albo taki, jak napisałem wyżej albo przekaz to - "Do 3 razy sztuka" XD

pio73

za 2 razem to nie była wina Namari ponieważ gdyby Raya jej zaufała i nie uderzyła jej mieczem to tamta by nie wystrzeliła strzały
dlatego później mówiła, że obie są winne śmierci Sisu, tak więc można powiedzieć, że za 1 razem się jedynie na niej zawiodła

ocenił(a) film na 8
wislaczkaxd

Otóż jestem innego zdania. Jakby nie chciała strzelić to by nie strzeliła. Czułem w czasie filmu, że to strasznie głupie - to zdanie, że to wina ich obu.

Nie pamiętam konkretnie tego momentu, ale jak oglądałem to było widać, że to wina tylko i wyłącznie tej złej.

pio73

ja byłam wczoraj w kinie i pamiętam dobrze tę scenę :)

ocenił(a) film na 8
wislaczkaxd

A Ja wiem, co czułem w trakcie oglądania.

Jeśli wolno spytać to ile masz lat?

pio73

spytać wolno zawsze ale niekoniecznie zawsze trzeba uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź :)
miłego dnia :)

ocenił(a) film na 8
wislaczkaxd

No tak XD Miłego dzionka życzę i smacznej kawusi

ocenił(a) film na 8
wislaczkaxd

Strzelam, że masz 13. Przestrzeliłem?

pio73

pochlebiasz mi :)

ocenił(a) film na 8
wislaczkaxd

W sensie, że mam iść w górę z wiekiem? Ok. To się nie spodziewałem.

pio73

Naciskała już cyngiel, palec jej drgał. Moim zdaniem były to tylko nerwy, ale ja jestem zdania, ze nie wolno celować z naładowanej broni do nikogo, kogo nie chce się zabić.

Z drugiej strony - nie wiadomo, czy nie opuściłaby nagle broni.

ocenił(a) film na 8
singri

Tak. Mniej więcej się zgadzam, gdyż podzielasz mniej więcej to co napisałem. Chciała strzelić i strzeliła.

ocenił(a) film na 10
pio73

Polecam ten film.

ocenił(a) film na 10
pio73

Polecam ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones