PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783197}

Raz się żyje

Gringo
6,6 9 457
ocen
6,6 10 1 9457
3,7 3
oceny krytyków
Raz się żyje
powrót do forum filmu Raz się żyje

Absolutnie nie sugerować się tak niską oceną na Filmweb ! Ja bardzo sobie cenię komedie sensacyjne i ten film całkowicie spełnił moje oczekiwania.Jest tu wszystko co powinna zawierać dobra komedia sensacyjna - czyli świetny humor,,zwroty akcji, całą plejadę wyrazistych bohaterów,oraz naprawdę świetnie napisane dialogi.Dawno nie oglądałem komedii z tak dobrymi dialogami,co tekst padających z ust głównych bohaterów to można się zwijać ze śmiechu(moje ulubione sceny to ta z Biblią,z The Beatles,z 35 dziećmi czy z "podwojeniem stawki").Osobne słówko o obsadzie z absolutnego topu - wszyscy wypadli bardzo dobrze,ale absolutnym numerem 1 tego filmu jest Charlize Theron - kobieta po prostu wymiata,nie wiedziałem,że ona tak dobrze wypadnie w komedii.Film świetny - szczerze polecam.

kleju30

współczuję niskich lotów poczucia humoru

ocenił(a) film na 2
kleju30

To oglądaliśmy całkowicie inny film.

ocenił(a) film na 9
kleju30

Mam wrażenie,, że lubimy te same filmy. Ocena tutaj to jakaś porażka. Sama rola Charlize to perełka! Naprawdę świetne kino sensacyjno - rozrywkowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones