PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671140}

Real

Real: Kanzen Naru Kubinagaryū no Hi
6,3 98
ocen
6,3 10 1 98
Real: Kanzen Naru Kubinagaryū no Hi
powrót do forum filmu Real: Kanzen Naru Kubinagaryū no Hi

Mężczyzna łączy się z umysłem swojej partnerki, aby wybudzić ją ze śpiączki. Ich mózgi są
czasowo połączone, więc razem dzielą wspólny sen.

Dla fanów reżysera pozycja oczywiście obowiązkowa, bo K. Kurosawa dalej kręci w swoim
świetnym stylu. Niestety fabularnie, mimo ciekawego pomysłu wyjściowego, jest
rozczarowanie. (przewidywalna historia, miałka końcówka). Próbowałem się doszukiwać
trzeciego dna, ale podobno nie ma, więc dlatego tylko 5/10

snake1410

Witam
Gdzie to mozna zobaczyć lub skąd ściągnąć (werja z napisami)?

ocenił(a) film na 7
adamxx68

Jeśli nie musi to być wersja z polskimi napisami, to jest online free na Good Drama - szukaj tytułu "Real".
Generalnie seans na plus, choć faktycznie fabuła i tempo nierówne.

Evie_MacR

Dziękuję,chodziło mi o wersję z polskimi napisami,nie za bardzo znam angielski,no cóż - poczekam

ocenił(a) film na 6
adamxx68

Może się jeszcze komuś przyda, ale jest na dramaqueen.

ocenił(a) film na 10
snake1410

Dla Takeru Sato oglądnęłam i nie żałuję :D Jak dla mnie był to świetny film, bardziej psychologiczny, z dobrym przesłaniem. Aktorzy też dobrze spisali się ze swoimi rolami. Jeden z lepszych japońskich filmów, smiało mogę rzec.
Faktycznie, końcówkę trochę zepsuli, ale przymykam oko - cały film był utrzymany w napięciu i miło się go ogląda, aczkolwiek wymaga skupienia ;)

ocenił(a) film na 8
Pearl158

Mi przypominał trochę taką japońską Incepcję - bardziej filozoficzną, ale zarazem bardziej niepokojącą. Jak dla mnie pozytywny.
Podoba mi się to, że wszystko, co widzimy, okazuje się mieć znaczenie.

snake1410

Podobny patent był w filmie Kim Ki Diuka kilka lat wcześniej.

ocenił(a) film na 7
snake1410

Mnie się ogólnie cały film strasznie podobał i miałam o nim dobre zdanie, po prostu cudowny, fantastyczny, byłam pełna podziwu, ale ta końcówka... zepsuli totalnie. Aktorzy fajnie zagrali, nic do nich nie mam, ale mogli inaczej zakończyć ten film. Wtedy spokojnie mogłabym dać 9, teraz jest tylko 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones