PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9088}

Rebeka

Rebecca
7,7 11 609
ocen
7,7 10 1 11609
7,7 18
ocen krytyków
Rebeka
powrót do forum filmu Rebeka

Ten film będzie w telewizji, niestety niezbyt dobry termin, bo w noc sylwestrową, ale już po północy, dokładnie 1.01.07r. godz.2.35, Polsat, będzie można obejrzeć jeden z filmów mistrza:)

ocenił(a) film na 8
Rafalek89

Tylko dlaczego nie go nie było???!!! Czekałam na ten film!!! A nie na Dirty dancing!!! Polszmata!!!

irwomen

Ja też czekałam i czekałam i czekałam!!! I.. jestem wściekła!!!

ocenił(a) film na 10
Rafalek89

Tez czekałem i dupa,tak chciałem go zobaczyć a tu jakieś gnioty puszczali,a na tvn w tym czasie jakis film o robakach leciał no kur..
Nastawiłem sie na ten film a tu takie rozczarowanie :(

użytkownik usunięty
Rafalek89

Ja cały czas przed sylwestrem byłam zła, że termin do dupy i nie będę mogła obejrzeć, bo wychodzę. Dzięki wam wiem, że nie mam czego żałować, choć to oczywiście cholerne świńswo ze strony Polsatu. Ale może nie ma tego złego: może puszczą ten film w jakimś normalnym terminie. Bądźmy dobrej myśli.

ocenił(a) film na 10
Rafalek89

dołączam sie do wypowiedzi ze tez czekalam i czekalam i juz sie nastawilam ze bede ogladac a okazalo sie ze leci zamiast rebeki dirty dancing ktory tez lubie ale ni etak jak rebeke ktora widzialam niestety tylko raz i chcialam obejrzec drugi no i sie nie doczekalam i tak jak juz ktos tu napisal ze myslal ze moze puszcza w lepszym termini to ja tez tak myslalam ze im sie cosik pomerdalo i puszcza po tygodniu no ale i tym razem sie nieo doczekalam
ale polsat "odwala" czasem takie numery raz juz tak bylo z adwokatem diabla we wswzytskich gazetach bylo jako glowny film dnia i ... nic lecial glupi i glupszy
ok juz sie za bardzio rospisalam
aha przyponialo mi sie ze za pierwszym razie na tvnie ogladalm ta rebeke wiec moze oni jakos takos niedlugo puszcza ( w zeszlym roku puszczali jakos tak na wiosne, pamietam bo akurat porzadki robilam :) )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones