PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375645}

Recepta na szczęście

Smart People
6,0 4 161
ocen
6,0 10 1 4161
Recepta na szczęście
powrót do forum filmu Recepta na szczęście

Lawrence i Vanessa

ocenił(a) film na 7

wyglądają dokładnie jak Ellie i Joel z gry 'the last of us' :)

ocenił(a) film na 7
_Jules_

Zaczynają się prace nad Filmem :) Newa kilka dni temu czytałem. Ellie była wzorowana na Elen Page, a Dennis Quaid, mógłby się sprawdzić w tej roli. To, że już grali razem powinno tą więź która jest w The last of Us ułatwić. Fajnie by było:)

ocenił(a) film na 7
andorek

Tak wiem potem była sprawa o bezprawne kopiowanie wizerunku i musieli ją trochę zmienic , co nie zmienia faktu że i tak są bardzo podobne :)

ocenił(a) film na 7
_Jules_

Ciekawszy problem był z Beyond Two Souls i obejściem ograniczeń kamery w scenie pod prysznicem. Tam to rozumiem jej frustracje:) Na jej miejscu czułbym się zaszczycony że taki świetny tytuł jak The last of us użył mojej podobizny. Co innego jakby gra była denna i tania.

Ciekawe czy dadzą jej propozycje zagrania w filmie hehe :)

ocenił(a) film na 7
andorek

haha to prawda aczkolwiek chodziło tu tylko i wyłącznie o pieniądze x) a co do Beyond to tak wzorowano na niej główną bohaterkę, sama brała udział w tworzeniu gry, a co się z tym wiąże to to, że otrzymała za to wynagrodzenie c:

byłoby świetnie! :)

ocenił(a) film na 7
_Jules_

Wiem, wiem, że ona grała główną postać w grze. Ale w scenie u niej w mieszkaniu kiedy bierzesz prysznic, ludzie obeszli ograniczania kamery i okazało się, że można Ellen było oglądać w pełnej okazałości... Pełna nagość, a to oznacza,że ktoś musiał nad tym modelem postaci "głębiej" popracować :D A nic takiego w kontrakcie nie było oczywiście. Stąd było małe zamieszanie.

ocenił(a) film na 7
andorek

serio?? to tego nie wiedziałam ! chyba trzeba znowu włączyć ps3 ;)

ocenił(a) film na 7
_Jules_

Sama nic tam nie zdziałasz, to już pewnie spatchowane jest. Jednakże ciekawość zawsze możesz w google zaspokoić ;) Beyond Two Souls Shower scene

ocenił(a) film na 7
andorek

haha okay dzięki! :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 8
_Jules_

super dupcia cycki love

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones