PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597726}
6,6 140
ocen
6,6 10 1 140
Red Dead Redemption: The Man from Blackwater
powrót do forum filmu Red Dead Redemption: The Man from Blackwater
ocenił(a) film na 6
jotubyl

...tak... ta animacja dotyczy gry...
(swoją drogą gra mnie ciut zawiodła)

Snaga_Przeklety

zawiodła Cie ? co Cie w niej zawiodło ? Pytam bez ironii, po prostu ciekawy jestem :)

ocenił(a) film na 6
konrad888

Późno odpisuję, bo zapomniałem o tym komentarzu.
Zawiodła mnie na początku. Akcja toczyła się jakoś powoli, ciągła przydługa jazda na koniu. John Marston jakiś bez wyrazu, ciągle jakiś zmęczony, zblazowany. Po Rockstar spodziewałem się gry z wykopem, która kopnie mnie w ryj jak GTA:San Andreas (gra idealna w każdym calu!). Ale to było na początku, pierwsze misje, jeszcze przed Meksykiem. Było drętwo i zaniechałem grania.
Potem miałem dłuższą przerwę w graniu i wróciłem do niej ostatnio.
I przyznaję, że zmieniłem zdanie, jak już się wgrałem.
Gra jest zajebista;) Świetny klimat, muzyka (ostatnio katuję soundtrack), grafika cudo, krajobrazy itd przepiękne. W Meksyku gra nabrała tempa. Kupę świetnych tekstów (Irish: w Meksyku nazywają mnie 'El Rato', co znaczy 'Kot'.) Nic mi teraz tak nie poprawia humoru, jak złapać na lasso jakiegoś gringo i pociągnąć go za koniem przez pół mapy:D
Ale John Marston w sumie dalej mnie nie przekonuje.

Snaga_Przeklety

Miałem ten sam problem co Ty - też męczyła mnie ciągła jazda konno. Dopiero po ukończeniu głownej fabuły odkryłem, że w "invertory" jest coś takiego jak " basic campsite" - po użyciu tego przedmiotu Marston rozbija sobie w głuszy obozowisko, widzimy jak siedzi przy ognisku i możemy wybrać następny punkt w jego podróży (ze wszystkich odwiedzonych lokacji).. Po prostu pojawia się plansza ładowania misji, a po jej zniknięciu bohater konno dociera do wybranego punktu. :)
Postać Marstona akurat mnie przekonuje, poza tym gra ma świetny klimat. :)
Muszę kupić "Undead Nightmare". :)

ocenił(a) film na 6
cool_atlantis

No szkoda, że dopiero teraz się o tym dowiaduję! Ale w sumie z czasem nawet polubiłem tą jazdę konno...
'Undead Nightmare' już zacząłem kiedyś, ale musiałem zrobić sobie dłuższą przerwę niestety, choć początek był dobry...
Wkrótce planuje wrócić na dziki zachód i przepędzić zombiaki na cztery strony świata...

ocenił(a) film na 7
jotubyl

N.I.E ta gra nie ma nic wspólnego z gta.

nakati_snake

Dobra dobra każdy wie o co chodiz zobacz zresztą kiedy to bylo pisane to raz a dawa to potocznie na nia sie tak mówi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones