PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9097}
7,0 6 531
ocen
7,0 10 1 6531
7,0 3
oceny krytyków
Red Rock West
powrót do forum filmu Red Rock West

Całkiem niezłe.

ocenił(a) film na 6

Świetny początek, liczba powiązań rozwala :D Niestety, potem to wszystko się rozmyło,
romans Michaela z Suzanne strasznie płytki. Końcówka zupełnie nie zrozumiała, wywalił pół
miliona tylko po to, żeby ją wypieprzyć z pociągu? Mimo wszystko mocne 6/10

ocenił(a) film na 6
maybac

Mistrzu bądź tak uprzejmy i NIGDY WIĘCEJ nie pisz jak się skończył film bez uprzedniego ostrzeżenia! Możesz komuś popsuć seans.

ocenił(a) film na 6
voyteckk

Jeśli w tytule wyrażam swoją opinię o filmie, jest dla mnie oczywiste, że będzie to opinia PO obejrzeniu, więc siłą rzeczy zaspoileruję. Niestety, nie skumałeś, jak widać tylko Ty.

ocenił(a) film na 8
maybac

Niestety, ale nie zgodzę się z Tobą. Wyrażając opinię, w której masz zamiar popsuć wszystkim humor poprzez zdradzenie zakończenia, pokazujesz, że jesteś po prostu zwyczajnym egoistą. Jeżeli już chcesz koniecznie podzielić się z nami przebiegiem ostatnich chwil filmu, to bądź tak uprzejmy i oznacz wcześniej ten fragment słowem "SPOILER". Wtedy wszyscy ci, którzy są jeszcze przed seansem danego filmu, będą wiedzieli, żeby omijać Twoje opinie. Całe szczęście, że obejrzałem ten fantastyczny film bez czytania Twojej wypowiedzi. Peace

ocenił(a) film na 6
korvetien

Ty pokazujesz za to, że jesteś zwyczajnym głupkiem, skoro z góry zakładasz, że mam zamiar popsuć komuś oglądanie. Po prostu dla mnie to jest jasne, że jak chcę obejrzeć film, to patrzę na opis, średnią ocen, cokolwiek, poza komentarzami ludzi, którzy już oglądali. Specjalnie nie napisałem żadnego spoilera na początku komentarza, żeby nikt niechcący nie przeczytał czegoś czego nie chce ze strony głównej filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones