PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9097}
7,0 6 528
ocen
7,0 10 1 6528
7,0 3
oceny krytyków
Red Rock West
powrót do forum filmu Red Rock West

...jak dla mnie była największą wadą filmu. Z pewnością była mało autentyczna jako wyrachowana Femme Fatale. Jak przed oczami cały czas miałam mimozowatą Donne z Twin Peaks, która wzdychała do rozgotowanego na miękko Jamesa. Była chyba jedną z najbardziej irytujących i bezbarwnych postaci w całym serialu. Tą jej "kukłowatość" i bezpłciowość dostrzegłam również w "Red Rock West". Szkoda, że nie wybrano innej aktorki do roli Suzanne, bo Boyle zadziałała na szkodę filmu. Aż trudno uwierzyć, że filmowy Michael stracił dla niej głowę...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
awarek_2

O gustach podobno się nie duskutuje (tak słyszałem). Jak dla mnie (dla faceta) Lara jest niebrzydka, ale całkowicie nieapetyczna i niepociągająca - nie trzeba byc gejem, żeby wydać taką ocenę...po prostu nie mój typ.

ocenił(a) film na 8
jowiszowa_fasola

:)))

Jednym słowem akurat o LFB my dwaj byśmy się raczej nie pobili... :)
Po prostu byś mi ja hmmm... odstąpił! :)))

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
lacrimalia99

No, dokładnie moje odczucia: Niby "w zasadzie tak", bo ani kulawa, ani garbata, ale jednak dla mnie jakoś totalnie odstręczająca.
W każdym razie na tyle, że nie jestem w stanie "kupić" jej, jako "femme fatale". I ja na pewno z nikim bym się o nią nie pobił.

lacrimalia99

Nie trawię tej aktorki, dla mnie to taka zimna ryba, która ni w krztę nie umie być pociagająca. W Twin Peaks była najsłabszym kobiecym ogniwem, taka chuda kukła, ona i James...do porzygania jeden krok. Nic dziwnego, że MacLachlan, który prywatnie z nią chodził, rzucił ją później dla Heather Graham.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones