PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484297}

Red

7,1 126 185
ocen
7,1 10 1 126185
6,0 18
ocen krytyków
Red
powrót do forum filmu Red

1. Dlaczego Morgan Freeman przebrał się za Willisa i dał się po prostu zastrzelić. Dlaczego Willis i koledzy się na to zgodzili.

2. Mirrien dostaje kulkę, mówi że już nie da rady dalej więc Malkovich od tak ją zostawia. Potem Cox jej pomaga i jakby nigdy nic dalej wymiata.

3. I jeszcze czemu tylko Mirrien strzela a Malkovich jej statystuje i podaje tylko broń. Jeszcze by to tak nie było głupie gdyby nie scena na początku pokazująca że potrafi strzelać bo trafia w sam środek lecącej w jego stronę bazuki.

ocenił(a) film na 8
Dude_

1. On miał nieuleczalnego raka, więc pewnie dlatego.

2. Zostawia, bo muszą biec dalej, by zdążyć na czas, a ona nie daje rady. Cox jej pomaga potem, ale w akcji nie bierze więcej udziału.

3. A czy Malkovich nie kontrolował tam czasem amunicji i nie ogarniał w międzyczasie tego działa, by strzelało już potem automatycznie?

ocenił(a) film na 6
Ryloth

No jakoś nie uważnie widocznie oglądałem, bo o raku nie słyszałem w filmie. W sumie to oglądałem 2 raz. To chyba do 3 razy sztuka:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones