PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4680}

Reggae na lodzie

Cool Runnings
6,9 23 963
oceny
6,9 10 1 23963
5,9 7
ocen krytyków
Reggae na lodzie
powrót do forum filmu Reggae na lodzie

Zwałowa komedia,Polecam;)

jazdowicz2666

Właśnie się skończył. Pierwszy raz oglądałam i bardzo mi się spodobał ;) świetny film!

ocenił(a) film na 9
Etka90

Ja tą komedie oglądałem już dobre kilka lat temu,i dziś musiałem koniecznie sobie ją przypomnieć,i po raz kolejny się ubawiłem,Jamajczycy wymiatali na tym lodzie;D

jazdowicz2666

Właśnie sie zaczął na TV Puls. ;)

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Przyjemnego seansu;),ja oglądałem już 2-3 razy więc dziś sobie daruje,żeby się nie znudził;D

użytkownik usunięty
jazdowicz2666

Film oglądałem naprawdę hen czas temu, będzie z kilka ładnych lat. Dzisiaj leciało na TV Puls, włączyłem aby odświeżyć wspomnienia. Powiem tak: bardzo pozytywna komedia :) A dopiero dzisiaj dowiedziałem się że oparta na faktach, czytając opis tutaj na filmwebie. Może i kiedyś też wiedziałem, ale czas robi swoje. W każdym bądź razie, miło wspominam "Reaggae na lodzie".

jazdowicz2666

Ten film się nigdy nie nudzi. ;D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Nom też racja,ale jak mówią co za dużo to nie zdrowo;D,chociaż jak puszczą go za jakiś czas,to będzie ponownie przyjemnie oglądało bo się zapomni niektóre momenty,i fajnie będzie sobie je przypomnieć;P

jazdowicz2666

W poniedziałek o 17:05 na TV Puls znowu leci. :D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Nie no to TV Puls zaszalało z tym Reggae,oni chyba z tym filmem w poślizg wpadli,i zatrzymać nie mogą;D

jazdowicz2666

Pamietam ze w tym roku w styczniu to leciało cały miesiac. :D W srode, w sobote powtorki, w niedziele znowu, w tygodniu powtorki, masakra. :D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Mi się zdaje że oni testują cierpliwość widzów,tak samo jak Polsat puszczający Kevina,przed Świętami,i w dodatku na Święta pod choinkę;P,tak samo Titanica,chodź ja nie mam nic przeciwko,bo uwielbiam te filmy akurat;D

jazdowicz2666

No jak dla mnie Reggae może lecieć non stop. :D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

Bo to idealny pocieszacz taki,który zawsze humor poprawi;P,ale w tym filmie i tak Sanka najlepszy,kolo wymiata,już na sam jego widok śmiać się chce;D

jazdowicz2666

Noo racja. ;D `nikomu nawet sie nie przysni...` ;D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

A jak się przyśni to co wtedy?;P,wszystko się może zdarzyć;D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

A dziś oglądasz Sanke ponownie?;D

jazdowicz2666

Pytanie. :D

ocenił(a) film na 9
Valenciaa

I wszystko jasne;D

ocenił(a) film na 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones