PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337625}

Reguła - WΔZ

W Delta Z
6,2 4 008
ocen
6,2 10 1 4008
Reguła WΔZ
powrót do forum filmu Reguła - WΔZ

5/10

ocenił(a) film na 5

Szczerze nie do końca potrafię ocenić ten film.. Klimat ok, fabuła znośna, ale sceny drastyczne mnie przerosły - oglądałam z lektorem, więc mogłam słuchać w ukryciu pod kołdrą. Tak makabryczne sceny do mnie nie przemawiają, wolałabym, żeby widz musiał się domyślać, co za chwilę nastąpi - a to i tak byłoby drastyczne.
Obejrzałam wszystkie PIŁY i tamte sceny mnie tak nie zniesmaczyły, jak tu..
5/10 - obniżam mu za mój niesmak i złe sny.

użytkownik usunięty
zifua

Nawiązując do Twojego avatara to powiem, że w smerfach jest więcej przemocy niż w tym filmie. Dla mnie ten film to jedna wielka pomyłka. Odradzam szczerze. Nuda, nuda, nuda.. Nic się nie dzieje w tym filmie w ogóle.

ocenił(a) film na 5

Nie pisałam o przemocy , tylko o scenach drastycznych.

zifua

Tak bywa jak dzieci zabierają się za filmy dla dorosłych :D

zeus6666

Jesli dla kogos sceny są drstyczne nie oznacza że jest dzieckiem.

zifua

to ja nie rozumiem, które sceny w tym filmie były bardziej niesmaczne niż sceny z PIŁY? potrafisz wyjaśnić? O_o
a może o to chodzi, że ten film rozgrywał się w realnym życiu i potencjalnie mógł przedstawiać realne wydarzenia - podczas kiedy w PIŁACH z góry wiadomo, że wszystko będzie przegięte i naciągane?

ocenił(a) film na 5
selenitas

Badzo prawdopodobne jest to, co piszesz. Piła rzeczywiście jest mało realna; sceny są mocne, ale w inny sposób. Nie odpowiem Ci niestety na pytanie, bo już nie pamiętam tego filmu.
Ale serdecznie pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
zifua

Klimat znośny, Fabuła juz nie, Drastyczne sceny? Ten film i tak jest juz przeciętniakiem ( z nimi lub bez) Moja ocena 5,0

ocenił(a) film na 7
zifua

Bez przesady. Drastycznych scen jest mało i to w zasadzie na samym końcu filmu dopiero. Jest za to fajny, mroczny klimat i zaskakująca końcówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones