PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132180}

Reguły miłości

Love Rules!
5,4 289
ocen
5,4 10 1 289
Reguły miłości
powrót do forum filmu Reguły miłości

Włączyłem telewizor tylko na chwilę przy śniadaniu, a już nie mogłem oderwać się do końca:) Dawno się tak nie uśmiałem jak na tym filmie. Większość komedii w ogóle mnie nie śmieszy, ale w tym przypadku głośno rechotałem. Komizm sytuacji i sprawdzalność tego wszystkiego w codziennym życiu przyprawiło mnie o wielkiego banana i pewnie jeszcze kilka godzin będę w bajkowych humorze.

Bosniak

Reguły miłości, co Bośniak? :> Gdzie Ty nie masz konta, co? Nie oglądałam tego jeszcze.. mi to nie napisałeś, że taki fajny film na tv4 leciał! :P

ocenił(a) film na 8
Twinkie

No trochę tych kont mam:P Głównie tam, gdzie moje zainteresowania, a film zajmuje w nich szczytne miejsce! Sms-a natomiast nie dostałaś, bo nie mam Twojego numeru:)

Co do filmu to jest na tyle dobry, że w krótkim czasie obejrzałem go dwukrotnie, co w moim życiu zdarzyło się ledwie kilka razy. W zasadzie nie zawiera on rażąco słabych stron, które przecież często spotykane są w produkcjach telewizyjnych. Postacie są świetnie wykreowane, każda z nich ma swoją przeszłość, którą poznajemy razem z bohaterami u progu dziwnych zdarzeń. Można to wtedy bacznie obserwować, bądź śmiać się do rozpuku. Na uwagę w tym filmie w pełni zasługują zabawne teksty, zbiegi okoliczności czy groteskowość genialnej, ostatniej sceny. Także napis kończący należy do miłych wyjątków. Do tego wiele scen i dialogów przeprowadzonych w tym dziele można spotkać we własnym życiu, więc niektóre z nich przyjmujemy z rozbawieniem, inne z chwilą wyczekiwania na to jak dalej potoczą się koleje losów. Dla mnie jest to jedna z najśmieszniejszych komedii jakie widziałem, ponieważ niewielu filmom z tego gatunku udaje się mnie rozśmieszyć. Przy tym leżałem ze śmiechu na podłodze. Tylko pytanie czy moralnie jest się śmiać z czegoś, co pokazuje ludzkie zachowania?

ocenił(a) film na 10
Bosniak

czesc:) skad mozna zassać badz zdobyc ten film love rules???????:)Bardzo prosze o wiadomosc

ocenił(a) film na 8
krzyss19

Dwukrotnie widziałem go na TV4, więc obserwuj ten kawał albo film dodaj do oczekujących i patrz co tydzień czy przypadkiem go nie puszczają.

ocenił(a) film na 10
Bosniak

Próbowałem go sciągnąć z neta ale nie ma go na zadnym torrencie:/ moze sie orientujesz gdzie mozna go dorwać?? bo tak to mozna czekac wiecznosc zanim puszczą w TV;/ pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
krzyss19

film można ściągnąć z chomik

ocenił(a) film na 8
Bosniak

Ja go chyba widziałem kiedyś na Polsacie. Kojarzysz może taki cykl komedii, które leciały w każdą środę? W sensie tytuły?
https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Cykl+komedii+romantycznych+w+telewizji+Polsat ,3377262

ocenił(a) film na 8
underground73

Nie kojarzę ani cyklu ani tego, co mogło tam lecieć. Jak szukasz czegoś konkretnego to filtruj według typu lub roku produkcji. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Bosniak

Dzięki. Będę chyba tak szukał. Bo np. miałem to kiedyś na końcu języka, ale zapomniałem niestety.
https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Stara+komedia+muzyczna+z+fajnymi+momentami+na +dyskotece,1859779

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones