PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 063
oceny
6,3 10 1 25063
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Przeczytałem tylko kilka komentarzy i nie rozumię skąd tak krytyczne opinie. Uważam, że REICH jest o klasę lepszy niż nowe polskie produkcje filmowe z kategorii tzw. kina gangsterskiego. W dialogach, specyficznej grze aktorów jest coś ciekawego, co nadaje temu filmowi niepowtarzalny klimat. Każdemu podoba się coś innego ;) Ja kocham ten film.

ocenił(a) film na 4
brando_3

Niestety, dialogi stanowią wrecz piete achillesowa tego filmu, szczególnie tam, gdzie Baka rozmawia ze swoja "milością" wychodzi plastik i trociny.
Postacie kobiece w tym filmie to po prostu zenujaco drewniane kukly wymodelowane wedle tradycyjnego przepisu Pasikowskiego,ktory z uporem maniaka w kazdej usiłuje znaleźć głupią dziwkę.

ocenił(a) film na 4
brando_3

Jak dla mnie ten film to dno. Akcja jest zrobiona tak, żeby nie mogła zrobić żadnego wrażenia, aktorstwo jest "drewniane", scenariusz słaby. Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem.

brando_3

Zgoda, film jest o klasę lepszy od...., ale o którą klasę? O zerówkę chyba. Zlepek wyjetych z innych (dajacych sie nieźle ogladać) filmów. Ale po takim zlepieniu wyszło zlepione g...o. A może nie po kolei posklejaki na montażu? Chała, to i tak zbyt pochlebne - może "hała" :-)
a-bert, Łódź

ocenił(a) film na 4
a_bert

... może "ała"? (bolesny okrzyk zdegustowanych wielbicieli "Psów"...;)

ocenił(a) film na 8
hauser

a mi się podobał. Teksty bogusława i teksty bogusław/baka jak dla mnie genialne:D

Pani aktorka dziewczyna baki jest żenująca.
A reszta?? Lubię takie klimaty, lubię filmy Pasikowskiego, są dość specyficzne, a zarazem inne od reszty. Wogóle gość chyba albo był skrzywdzony przez kobietę, albo ma szerokie spectrum widzenia i trzeźwo myśli:D:D:D:D taka przeciwwaga grocholi:D Hehe

ocenił(a) film na 10
Redgard

jak dla mnie bomba. aktorzy 1 klasa slang. i Wejscie Bodzia do tego klubu :D

ocenił(a) film na 10
brando_3

10/10 - jeden z najlepszych polskich sensacji, gdyż tylko w tej kategorii możemy go oceniać. Fabuła - standard jak na sensację, więc nie rozumiem czego się tutaj innego spodziewać?
Film o przyjaźni, miłośći i gangsterce... jak dla mnie super.

ocenił(a) film na 4
borczan

Obejrzyj "Glinę" z Radziwiłowiczem - tam są postacie i dialogi. "Reich" to tylko chińska podróbka markowego produktu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones