PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 063
oceny
6,3 10 1 25063
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Daje 2

ocenił(a) film na 2

Pomimo tak znakomitej obsady wyszla cienizna okrutna.

ocenił(a) film na 10
Maciekq

Jeśli ktoś daje Ojcu chrzestnemu 7 to nie spodziewam się że doceni ten film.

ocenił(a) film na 2
regis8888

Reich jest cienki jak Polsilver i nie zasluguje nawet na to, zeby jego nazwa wystepowala obok Ojca Chrzestnego w tym samym watku. Jesli dla ciebie ocena 7 jest zla, to poczytaj zasady oceniania, zreszta pozostale czesci ocenilem wyzej, wiec nie wiem o co ci chodzi.

Maciekq

Właśnie dla mnie są dwie obsuwy w obsadzie: Krzysztof Pieczyński jako szef i Boguś Linda jako Alex. Obaj są tacy 'liryczni', stonowani, mało brakuje, żeby ubrali się w togi i zaczęli wykładać na uniwerkach. Głównie przez to siada tempo.

ocenił(a) film na 9
rallycan

Tacy mieli być. A Pieczyński jest zwłaszcza "stonowany" gdy dyskutuje z Ruda i pod koniec filmu mówi swej dziewczynie Oli "Czy coś z e mna jest nie tak? Czy ja coś złego robię? Myslałem, że jak w pracy sa kłopoty, to przynajmniej w domu spokój - tak dla równowagi. To ja się staram byśmy zyli lepiej niż ta cała chołota, a ty mnie kÓrwo z tyłu za rogi chwytasz?" i jeb jej daje z liścia tak, że kobieta upada z krzesła barowego na posadzkę i ma podbite oko. Faktycznie stonowany....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones