PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 076
ocen
6,3 10 1 25076
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Kompromitacja

użytkownik usunięty

Właściwie nic nie trzeba dodawać do relacji z konferencji prasowej, która znajduje się na FilmWeb-ie. Smutne to i gorzkie. Zastanawia mnie tylko na co liczył Pasikowski - może nikt nie zauważy?; może się spodoba? Czysta kpina. Na miejscu producentów zastanowił bym się dobrze zanim powierzył Panu Pasikowskiemu fundusze na następną realizację. Martwią mnie takie filmy, ponieważ potwierdzają tylko przekonanie widzów, że na polskie filmy nie warto chodzić do kina.

"kompromitacją" jest każdy kolejny film niejakiego Finchera. do kin idą osoby liczone w jednostki (na "Zodiaku" było może ze 30 osób - w sumie z dwóch razów jak byłem, to samo kino), a mimo to Fincher nie ma problemów ze zdobyciem środków na kolejna realizację.
"Reich" też nie jest łatwym do zrozumienia filmem, na pewno głębszym niż druga część "Psów"; prosty, a jednocześnie skomplikowany. no i Stańko... piosenki Lipińskiego...
na takie filmy jak Reich chodzić - WARTO.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones