PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 063
oceny
6,3 10 1 25063
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Mając na uwadze wcześniejsze filmy pana Pasikowskiego, jego wkład w rozwój rodzimego kina akcji, a także nie deprecjonując opini innych uzytkowników, chciałbym - jako fachowiec - powiedzieć, że:

fiLM bYl sPoOoOczKo:)]] w DeSZke:D:D bommbba!! normalnie.. loL:P
klimaCIk fajnIUChny caLKiem :D;p
wladziuuu..:D tak 3maj przehuj:DD no o!
spox roboTA :P:XX
Bgus fajNy, laski faJne tez>:P noGi ladne, DluugIE tkie:DDD:;p ]]
tAki film jak Jes to gooot:D g:
:D LoL ;;p :]]

ocenił(a) film na 9
RAPHACHOLIN

HEH Dobry komentarz. Niemniej jednak chciałbym zauważyc ,iż film posiada też swoje plusy jakimi są genialna muzyka oraz gra Lindy jako jednego z najlepszych polskich aktorów. Poza tym są też zwolennicy tzw. polskiego kina gangsterskiego (nie wliczając komedii) dla których nie ma zbyt wielu pozycji w danej tematyce i którzy ten film bardzo sobie cenią. Pozdro:)

ocenił(a) film na 1
Points

Gra Lindy? Rzeczywiście, może być. Nie zmienia to faktu, że fabuła nie trzyma się kupy, a całość sprawia wrażenie przypadkowo poskładanych ze sobą scen. Szkoda, że Pasikowski nie zbliżył się tym razem do poziomu swoich najlepszych filmów...

ocenił(a) film na 7
schela

Fabuła jest, co prawda trywialna, ale nie podważajcie jej istnienia. Moim zdaniem ten film ma świetne tępo, sceny Alex-Andre, Alex-Ola i Andre- Iwona są moim zdaniem świetne. Jak ktoś powie, że są debilne to jestem ciekaw kim według niego są twardziele i kobiety? "Zdradziłam Cie i już Cię nie kocham"- majstersztyk, to zdanie mogło by podsumować 70% kobiet.

Na razie widziałem tylko Psy, Psy 2 i Krolla. Reich wstawiłbym między Psy. Jeśli natomiast chcecie zobaczyć czym jest debilna i nie trzymająca się kupy fabuła to zdecydowanie polecam Krolla bo go nawet Linda nie ratuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones