PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 076
ocen
6,3 10 1 25076
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Zaje...film

użytkownik usunięty

Film Reich uwazam że jest najlepszym filmem jaki ogladałem jezeli ktoś sie z tym niezgadza to niech mi powie jaki polski film z tej tematyki uwaza za lepszy. Wiem że jest duzo krytyków tego filmu ale nie mają oni racji .Nie jestem grzecznym chlopcem jak większość pryszczatych i grubych chlopców prawiczków którzy korzystaja z neta i wiem cos na temat ''kontraktów '' itp . a wiec oglądajcie dalej dzieła SZ P Pasikowskiego i patrzcie jak prawdziwe zycie wygląda maminsynki!!! Jeszcze raz oceniam film na 10/10 Pozdrawiam ...

użytkownik usunięty

Najlepszy film jaki widziałem
Zgadzam sie " Reich" pokazuje cos co na zawsze zostaje w pamieci dobra obsada wyszukane słownictow ktore na zawsze zostanie w pamieci a Ci ktorzy tego filmu nie rozumieja albo uwazaja za głupi widocznie jescze nie dorosli... film uczy zycia pozwala inaczej patrzec na zycie uwazam ze jest to najlepszy Film jaki zrobił Pasikowski !!! Kapitalna muzyka w wykonaniu Tomka Lipińskiego trafne dialogi kapitalna obsada coz chciec wiecej . Zachecam do obejrzenia filmu ludzi ktorzy jescze tego nie widzieli a tych co ogladali niech widocznie dorosna . Pozdrawiam wsyzstkich sympatykow tego filmu i tych ktorzy znaja sie na Polskim kinie i Ciebie przede wsyzstkim :-)

jedna uwaga. MUZYKĘ robił Tomasz Stańko, jeden z najbardziej cenionych światowych (a co najmniej europejskich) jazzmanów (przypadkiem pochodzący z Polski :)), PIOSENKI natomiast były dziełem Tomasza Lipińskiego. Dwóch panów T. ... ciekawe...

film FENOMENALNY!!!, niestety TVN spieprzył (delikatnie mówiąc) zakończenie, puszczając jakąś durnowatą reklamę :/ film oglądałem dzisiaj.

jedna uwaga. jeśli oglądasz film po raz pierwszy (jak ja dzisiaj), nie oglądaj go na TVN! bo się tylko zdenerwujesz.

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones