PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 076
ocen
6,3 10 1 25076
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

dialogi rany czy wy słuchaliście dialogów przecież to było... komiczne co oni wogóle w tym filmie mówią....gadać bzdury i jeszcze mieć poważną minę ja czekałem jak wreszcie Baka zacznie się smiać z tych głupot , które wygaduje...bo ja nie mogłem się powstrzymać....i ta aktorka..ja mysłałem ze iwona petry w szmance była słaba ale ta panienka (kiedy mówi do baki ze go kocha i nie chce zeby odchodził...przerażajace!!!) ona jest tragiczna (i ten sam głos wrecz identyczny jak u iwonki...każdy dialog obojętnie o czym czy o miłości czy o oglądaniu telweizji wypowiada tak samo bez zadnych emocji i jakoś tak dziwnie skrzeczy no chyba ze ta maniera była zamierzona..:P)ja wiem ze chodziło o ładną dziewczynę w filmie ale tak doświadczony reżyser powinien jednak wyczuć odrobine talentu ...sorki ale dziewczyna powina sobie darowac kino (zreszta nie tylko ona) z reszta film na niewybaczalnie nieskim poziomie to parodia samego reżysera dokonana przez samego siebie...autoparodia....przecież to sztuczni bohaterowie w sztucznym filmie sztucznymi dialogami i sztuczny starym i wielekrotnie wykorzystanym watkiem fabularnym...zreszta te imiona alex...andre rany miały byc nowocześnie co?..żenada kasa panie pasikowski jedyny motyw produkcji ale to chyba nie wyszło bo film nie zarobił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones