PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1503}

Reich

6,3 25 076
ocen
6,3 10 1 25076
4,4 5
ocen krytyków
Reich
powrót do forum filmu Reich

Nie widziałam tego filmu i nie sądzę, żebym go kiedyś obejrzała, pan Pasikowski żal to pisać ale schodzi na psy. Niestety!!!

ocenił(a) film na 5
gonia

zgadzam się
całkowicie popieram powyzsze zdanie - a na dokładkę te przekleństwa...dlaczego tam gdzie Linda tam klną??? Czy tak zawsze będzie???

Beta

"Dziki", ten serial gdzie Linda gra gospodynię (nie pamiętam tytułu), "Pan Tadeusz"... gdzie tam masz przekleństwa?

a film WIDZIAŁAŚ?

gonia

gonia - PISOWCZYK!

no to zaczynamy offtopic.

krew mnie zalewa, jak słyszę i widzę ludzi, którzy wypowiadają sie o czymś, czego nie znają, jakby to ONI mieli rację. LUDZIE!!! CZY WY SIĘ WSZYSCY UCZYLI U NIEJAKIEGO PROF. SJONALISTY? bo mam takie wrażenie.

NAWET JAK SIĘ NIE ZGADZASZ, JAK CI SIE NIE PODOBA, TO TO Z O B A C Z (przeczytaj, posłuchaj) A POTEM SIĘ WYPOWIADAJ!!!

(jakbym słyszał "prezydęta fszystkih polakóff").

koniec offtopica

Pasikowski na "Psy" to zszedł już dawno. do tych co nie pamiętają: "Kroll" był Jego filmem dyp-lo-mo-wym (jak Mu się udało wejść z kamerą na poligon?). A arcydzieło polskiego kina nie-tylko-sensacyjnego pt. "Psy" powstało ROK później.

pozdrawiam

ps - przepraszam ze akurat na Tobie sie skrupiło, ale...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones