PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213746}

Reinkarnacja

Rinne
6,1 1 968
ocen
6,1 10 1 1968
Reinkarnacja
powrót do forum filmu Reinkarnacja

Na pewno nie uda Ci się to za pomocą "Reinkarnacji".
Nudny, nudny!..po stokroć nudny...!
Poza tym kitajce jak zwykle coś zaplątali, zamiast wyłożyć kawę na ławę.
A ta cała Nagisa to chyba jakiejś szpotowatości nóg dostała ze strachu. Od momentu, w którym "niby" zaczeła grać rolę tej małej dziewczynki nie była już w ogole przekonywująca.
Już do końca miałam wrażenie że ona ciągle udaje, że ona tylko gra i nie przeżywa niczego naprawdę.
Jeżeli chodzi o japońskie produkcje to poprzecka jest postawiona bardzo wysoko i liczyłam na coś bardziej ambitnego a nie takie pseudointeligentne pomieszanie z poplątaniem, niestraszne w dodatku wcale :/

Wielkie rozczarowanie.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 7
XxXxxEVeRaxxXxX

Przypuszczam, że nastawiałeś się na Paranormal Activity 4?

ocenił(a) film na 3
Malinx

To źle przypuszczasz bo tak się składa, że Paranormal.. był dla mnie mniej niż przeciętny, stąd też nawet nie spieszy mi się z obejrzeniem 2, a co dopiero powiedzieć 4.

XxXxxEVeRaxxXxX

A mogłabyś polecić jakiś naprawdę straszny horror? Od razu mówię że oglądam sam w nocy,

ocenił(a) film na 3
martinez_pb

Heh, trudno polecać komuś horrory bo każdy ma inny gust i każdego straszy co innego, ale jak chcesz, to podaj parę tytułów filmów, które Cię wystraszły, a może coś doradzę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones