PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213746}

Reinkarnacja

Rinne
6,1 1 968
ocen
6,1 10 1 1968
Reinkarnacja
powrót do forum filmu Reinkarnacja

Spodziewałem się czegoś w stylu filmu "Wizje Yogen",a obejrzałem film bez fabuły od którego lepszy jest już "Powrót żywych trupów"
2/10 kiepski film.
Zmarnowałem 90 minut...

ocenił(a) film na 8
ADRIANOS

"Chała" się pisze w roli ścisłości...
Gratuluję spostrzegawczości, skoro nie dostrzegłeś fabuły, może przydałaby się wizyta u okulisty?

ADRIANOS

Kurde czlowieku takie posty jak twoj naprawde potrafia zniechecic a ja sobie wlasnie sciagnalem ten filmik i wkrotce obejrze i mam nadzieje ze bedzie prawie tak dobry jak klątwa a co do wizji to mnie ten film nudzil i obejrzalem ledwie pol godziny ;)

ocenił(a) film na 10
stefaniak_a

na pewno cie nie zanudzi/zanudził:) to film dla inteligentnych ludzi... opowiada po prostu o przebiegu reinkarnacji, od czego sie zaczyna i na czym kończy:) czyly horror nie dla ludzi spod znaku piły XD

gizmo666

Bardzo mi sie podobal ale pile tez bardzo lubie mam wszechstronne zainteresowania filmem wielorakie filmy grozy komedie dramaty s-f thrillery i wiele innych pozdrawiam

arek2010

dla mnie tylko jedno jest bez sensu-zakończenie

ocenił(a) film na 10
raffib95

no to chyba żeś zakonczenia nie skapował bo było kapitalne i (jak to w japońskich) nieprzewidywalne... po porstu ta kobieta "wygrała" z reinkarnacją, nie pozwoliła że tak to nazwę "zmienić się". jednak było to taki przeżycie że ona po prostu oszalała - też bym oszalał gdybym przez to przechodził :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones