PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=213746}

Reinkarnacja

Rinne
6,1 1 968
ocen
6,1 10 1 1968
Reinkarnacja
powrót do forum filmu Reinkarnacja

Film jak dla mnie stawia wiele pytań- chociaż musze przyznać że film ten podobał mi się- zapadł mi w pamięć. Zastanawia mnie jednak kilka rzeczy w tym filmie np. czemu musiała zginąć ta dziewczyna w bibliotece, co miała znak na szyji od uduszenia? - ona jako jedyna z zreinkarnowaych osób które były w dniu morderstwa w hotelu zginęła np. reżyser przeżył. Również zastanawiające jest dlaczego tak naprawdę doktor popełnił samobójstwo, czy zmusiły go do tego duchy ofiar? Główna bohaterka- zreinkarnowany morderca chce popełnić morderstwo, bo przychodzi do niej ta lalka? ( motyw również zastanawiający lalka morderca jak laleczka chucky. Dlaczego głowna bohaterka na początku była ukazywana jakby była tą zreinkarnowaną mała dziewczynką, uciekała przed mordercą widziała go, widziała gdzie się schować i nie było przy niej małej dziewczynki- wszystko wskazywało na to że ona jest małą dziewczynką. Mimo tych niejasności większość rzeczy można sobie dopowiedzieć tak aby stanowiły one logiczną całość, a film mimo paru niejasności był dobry. A co wy o tym myślicie?

kos

No, według mnie wszystkie twoje wątpliwości są po prostu spowodowane błędami logicznymi filmu. Choć może masz rację, można głębiej się zastanowić i znaleźc wyjaśnienie tego wszystkiego. Ja jednak skupiłabym się na ostatnich scenach filmu. Chodzi mi o to, że główna bohaterka znalazła się w szpitalu psychiatrycznym i wychodziłoby na to, że to wszystko działo się w jej głowie. No, ale cóż... Może to ja źle zrozumiałam film.

Angie_6

Z tą laleczka chodzi o to że mała w momecie gdy umierała przelała całą swoją gorycz na nią, co było w filmie powiedziane. Wszystko to wydarzyło sie w jej podświadomości, duchy pragneły zemsty na niej. Laleczka dokonującą morderstwa wyraźnie pokazuje iż to ostatnia ofiara była najbardziej głodna zemsty. Dlatego właśnie głównie ona ukazywała się i przesyłała wizje swojej śmierci głównej bohaterce. A z tą z biblioteki to też za bardzo nie wiem ocb, no ale to w końcu horror samemu trza wszystko rozkminić :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones