PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679877}

Rekin widmo

Ghost Shark
2,6 1 909
ocen
2,6 10 1 1909
Rekin widmo
powrót do forum filmu Rekin widmo

Nie spodziewałem się, że po haniebnej zdradzie ze strony Pulsu w najbliższym czasie doczekamy się tak genialnej premiery - a tu proszę, wielkie zaskoczenie! :D "Rekin widmo" to najlepszy film klasy Z, jaki oglądałem w ostatnim czasie. Moim zdaniem przebija "Rekinado" kreatywnością wykorzystania koncepcji. Polecam z całego serca wszystkim entuzjastom niskobudżetowego kina o tematyce rekiniej :))
Zapraszamy na wspólny seans z komentowaniem tego wiekopomnego dzieła! Termin do ustalenia wśród zainteresowanych :)
Terminy emisji:
19.04, sobota - 22:00 na antenie Tv4.
21.04, poniedziałek - 21:00 na antenie Tv6

movies_2

No niestety postawili na hepi end :P

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Jak mu wrzuciła ten dynamit do pyska to takie trochę zakończenie a la Cycojad

Katharsisss

Haha na koniec wyśmiali jeszcze te bzdurne dialogi przednapisowe i brak żałoby po ofiarach :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Czekam na drugą część!

ocenił(a) film na 5
ZaX_filmweb

dla mnie 10/10

ZaX_filmweb

Chyba jest :D

Ghost Shark 2: Urban Jaws.

Ale nie jestem pewien czy to bezpośredi sikłel.

Jakie oceny moi drodzy? :)

Valdoraptor23

Ostatnie półtora tygodnia było dla mnie naprawdę trudne, obejrzałem 7 filmów poniżej oceny 6 w 9 dni...
Przynajmniej ten był spoko jak Rekinado, 6/10

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

trzeba przyznać, że rekin był mistrzem w swoim fachu

vasyl_3

dajcie mi chwilę - ocenię jak dojdę do siebie!

Ps. Poproszę o manipulację.

Zoe_5

4/10 minimum! Ja się waham nad 5/10, tylko te efekty były nienajlepsze :)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

No niech będzie 4/10

ocenił(a) film na 7
Valdoraptor23

4 za mało, taki pomysłowy rekin zasługuje na coś więcej :)

Valdoraptor23

minimum 4???? nie miałam na myśli aż takiej manipulacji...

myślałam coś pomiędzy 1 a 2 :-)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Cztery z serduszkiem, prawdziwe antydzieło.

Zoe_5

Daj 10, żeby rekin mógł spokojnie spoczywać w kanalizacji ;p

pringles

Haha kto oceni poniżej 4, niech lepiej uważa w kąpieli ;D

Valdoraptor23

I zacznie używać suchego szamponu xD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Uffff najwyzej bym się na następne święta wykąpał :)

Zoe_5

Ale jak tak przez internet, o tej porze ?

Zoe_5

:)

Valdoraptor23

Dam 3......... za pomysły. A kto w końcu ten horror na Polsacie ogląda ?

FranzHalski

Ja podziękuję. W poniedziałek jakaś "Wyspa strachu" - może ktoś byłby na to chętny? :)

Tymczasem dzięki wszystkim za towarzystwo i dobrej nocy/miłego oglądania :)

Valdoraptor23

Dobranoc:-)

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Jestem chętny to będzie chyba trzecia komentowana wyspa :)

Dobrej nocy wszystkim!!

Valdoraptor23

Ok, daję 5/10. Za pomysłowość i wykorzystanie pomysłów w filmie, które zrodziły się w mojej głowie np. toaleta, wanna - spełniał moje życzenia. Pozytywnie mnie zaskoczył w kilku momentach. Można się było przy nim dobrze pośmiać. No i teraz będę inaczej patrzył na wodę lecącą z mojego kranu :D zryta psychika

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

teraz tak patrzę po aktorach i ta laska grała w serialu "Siódme niebo" jako dzieciak :D czasy dzieciństwa się przypominają. Podziękowania dla rekina

Valdoraptor23

Zgadzam sie w 100% z autorem co do joty. Ten film jest dla osob, ktore potrafia sobie radzic z emocjami I z aspektem psychologicznym. Kto ma nerwy ze stali, to spokojnie obejrzy film do konca. Ja osobiscie podpisuje sie pod tym filmem obiema rekami, poniewaz w mojej karierze brakowalo takiego genialnego filmu z wspanialymi efektami specjalnymi, gra aktorska itp. Puls to jedyna stacja, ktora pokazuje prawdziwe dziela sztuki I napelnia moja pustke w filmowym swiecie. Ocenilem na 7, poniewaz od kilku dobrych lat czekalem na produkcje, ktora polozy mnie na lopatki I szczeka mi opadnie. Tak tez sie stalo. Po niezlym filmie "megarekin kontra krokozaurus" nie sadzilem, ze mnie cos jeszcze zaskoczy, a tu prosze. Dziekuje puls za to PRAWDZIWE KINO. Film na swiecie niedoceniony. Powinien dostac oscara. Pozdrawiam Wszystkich:))

ocenił(a) film na 4
Kane777_filmweb

Film wczoraj emitowało TV4, Puls jeszcze nigdy

Katharsisss

Tak, przepraszam. Po prostu się przyzwyczaiłem do Pulsu, bo wrzucał takie dzieła sztuki:)

ocenił(a) film na 3
Kane777_filmweb

Oglądne jesli mi sie spac nie zachce
Nie wiem czemu obudziłem sie po 3 w nocy

Valdoraptor23

Nie dałem niestety rady cieszyć się wraz z Wami tak wybijającym się arcyciekawym filmem... Byłem w drodze na Święta. Odrobiłem zaległości, oglądając go wczoraj wieczorem. Zamiast jakiegoś badziewa - "Książę Persji" czy jakoś... Ode mnie 3/10 - łaskawy jestem ;) Święta w końcu :P

ocenił(a) film na 3
rakrzes

Efekty specjalne na poziomie Pan Samochodzik i praskie tajemnice

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

UWAGA UWAGA właśnie leci powtórka!

ocenił(a) film na 2
ZaX_filmweb

oglądam :D cudo!

ocenił(a) film na 3
szaremydlo

Ile oscarów bo nie pamiętam??

ZaX_filmweb

Przełączyłem po zakończeniu się filmu na Tv4 i trafiłem na scenę z toaletą na łodzi :D

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

ja też z pięć minut teraz widziałem ale to jeszcze w tym muzeum było

Katharsisss

Teraz mam już 100% pewności że to był sedes ;p

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Steven Spielberg może się schować :)

giovanni50

Dokładnie. Nie wiem czy wiesz, ale "rekin widmo" jest najbardziej nagradzanym filmem wszechczasów. Dla wielu osób jest nazywany arcydziełem, gdzie widz będzie wspominał przez kolejne dekady. W sumie to ten film zdobył 185 oscarów za fenomenlaną grą aktorską, wspaniałą fabułą i genialnym soundtrackiem, tak więc jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich ludzi i nie koniecznie tych wybranych, ale DLA KAŻDEGO. Pozdro :D

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Włączać TV6 właśie leci!

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

wg mnie najlepszy film z kina klasy Z :D zwłaszcza o rekinach ;p

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Dzisiaj obejrzałem film "Rekinado" którego twórcy bardzo chcieli dorównać naszemu rekinowi widmo. Jeszcze dużo im brakuje ;)

Miałem nadzieję że telewizja zaproponuje w repertuarze na święta taki klasyk jak rekin widmo ale zawiodłem się :/

Valdoraptor23

Hej wszystkim!

Od lat oglądamy filmy wytwórni Syfy, a ostatnio idąc za swoją pasją postanowiliśmy stworzyć kanał na YT, gdzie oglądamy i w zabawny (według nas ;)) sposób komentujemy te wspaniałe działa kinematografii :)

Jeżeli chcielibyście zerknąć okiem zapraszamy na YT na kanał Dwóch Typów na Kanapie

P.S. Ghost shark już oczywiście na kanale jest!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones