PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693685}

Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Sharknado 2: The Second One
3,2 5 478
ocen
3,2 10 1 5478
3,6 5
ocen krytyków
Rekinado 2: Drugie ugryzienie
powrót do forum filmu Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Dno, poniżej szambo, dno szamba i pod tym juz skamieniałe g@wna i dopiero Sharknado.
Pytanie -kto wydaje pieniądze na takie g@wno?
Po raz pierwszy, bezdyskusyjnie i z całą pewnością ocena 1. Tak wysoko oceniam tylko dlatego że filmweb nie przewiduje niższej oceny chociaż tu powinien zrobić wyjątek.
Debilizm posunięty poza granice absurdu

ocenił(a) film na 1
air87

opinia niezwykle trafna. zmarnowane 2 godziny życia (film trwa 1 h i 30 min ale z reklamami w TV wyszło 2... ) szkoda tylko Tary Reid, bo lubię ją a tu zagrała w czymś tak "ambitnym"...

ocenił(a) film na 1
figoluis17

Na temat Tary właśnie nie chciałem się wypowiadać. Co do umiejętności aktorskich to ona nigdy orłem nie była, ale ja byłem fanem jej urody po takich filmach jak American Pie, Wieczny student czy gościnnie w Scrubs. Tymczasem młoda dziewczyna poeksperymentowała z botoksami liposukcjami i podobnymi g@wnami i niestety wyszło jak wyszło. Twarz przypomina nieco nierówny foliowy worek bez zdolności mimicznych....Szkoda bo pięknotka z niej była.

ocenił(a) film na 1
air87

też nie mówiłem o jej grze aktorskiej bo ta jest jaka jest ... :D ale właśnie wyłacznie urodę miałem na myśli pisząc, że ją lubię:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones