PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693685}

Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Sharknado 2: The Second One
3,2 5 478
ocen
3,2 10 1 5478
3,6 5
ocen krytyków
Rekinado 2: Drugie ugryzienie
powrót do forum filmu Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Po jaką cholerę?

ocenił(a) film na 1

Po jaką cholerę takie głupie filmy są robione, a nawet kontynuowane? No i po kiego ta nagonka na
rekiny? To człowiek zabija o 10 000 razy więcej rekinów niż rekiny ludzi rocznie, to po co jeszcze filmy
pałające do tych niesamowitych drapieżników? Niedługo powstaną filmy o tornadzie pełnym słoni
czy tygrysów albo goryli, ewentualnie diabłów tasmańskich?

Zythaar

Uważaj! Niedługo "Ksiądz proboszcz już się zbliża, tornado muska drzwi... Pobiegnę mu otworzyć, z przerażenia portfel skisł..." Kolenda nadchodzi! - jak tytuł dla trzeciej części - rekiny kontra kler.

ocenił(a) film na 1
JaroTomik

Akurat nie jestem za nagonką na księży, a wizycie księdza można zawsze odmówić, albo wpuścić i nie wstydzić się powiedzieć, że jest się w trudnej sytuacji finansowej. Katolicyzm to nie scjentologia by pochłaniać pieniądze.

Zythaar

Wiem. Chodziło mi o to, że niedługo z braku pomysłów na takie filmy zrobią egzorcyzmy rekina.

ocenił(a) film na 1
JaroTomik

Rekin demon to nawet ciekawy pomysł ;)

Zythaar

http://www.filmweb.pl/film/Rekin+widmo-2013-679877

ocenił(a) film na 1
Jegor

Blisko blisko, tylko zjawa a demon to inne byty, ale dzięki za link, poszerzasz moje Rozczarowanie w filmy o rekinach ;)

ocenił(a) film na 1
Zythaar

Popieram w 100%! W ogóle ten pomysł z rekinami jest już tak sprany i ograny, że można się zwymiotować, widząc już sam tytuł... były 2 pierwsze części Szczęk i wystarczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones