PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693685}

Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Sharknado 2: The Second One
3,2 5 478
ocen
3,2 10 1 5478
3,6 5
ocen krytyków
Rekinado 2: Drugie ugryzienie
powrót do forum filmu Rekinado 2: Drugie ugryzienie

Ten film jest po prostu...hmm...swietny! Nasmiewa sie sam z siebie i statusu, jaki wyrobila
sobie czesc pierwsza. Glupota zachowan bohaterow (jak i calosci wydarzen) przewyzsza chyba
wszystko, co do tej pory widzialem...ale taki byl zamysl tworcow...no i odwalili kawal dobrej roboty
;)
Czego my tu nie mamy...atak paralizatorem na rekina, morderczy aligator, ujezdzanie rekina w
powietrzu, rekiny w samolocie, zabijanie rekinow w trakcie transmisji wiadomosci (na zywo)...i
wiele wiecej!
Efekty specjalne jak zawsze tandetne ale nie bede sie czepial.
No i mnostwo znanych twarzy w obsadzie, nawiazania do innych filmow (jak chociazby "Final
Destination", "Evil Dead" czy "Army of Darkness" )....
Sorki, jesli moja wypowiedz jest chaotyczna ale skonczylem ogladac jakies 10 minut temu...

Na koniec dodam, ze Tara Reid wyglada tu o wiele lepiej niz w jedynce... pewnie face lifting he
he ;)
Dla fanow "tego" typu filmow MUST SEE ;)

ocenił(a) film na 3
otfi

Widowiskowy początek i koniec. Jak dla mnie trochę za mało scen z piłą łańcuchową, ale za akcje w samolocie i metrze - duży plus.

Szkoda, że w trakcie oświadczyn bohater zdjął pierścionek z odciętej dłoni. Myślę, że lepiej jakby podarował jej całą rękę. :)

otfi

Całkowicie zgadzam się z tą oceną:) po seansie aż weszłam sprawdzać na Filmwebie, czy rolę pilota w tym filmie rzeczywiście grał Robert Hays, jak mi się wydawało, nie znalazłam go w obsadzie (fatalne niedopatrzenie), ale google upewniły mnie, że miałam rację. Świetne nawiązanie do "Airplane!" ;)

ocenił(a) film na 7
little_bird

Wlasnie ogladam drugi raz i wylapuje wiecej nawiazan do innych filmow...do "Airplane" wlasnie...kurczak i ryba ha ha ;)
No i dopiero skumalem, ze imie glownego bohatera (Fin) oznacza "pletwa" ha ha ;)

otfi

Właśnie skończyłem oglądać na sci fi :3 To był naprawdę klasyk gatunku :d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones