PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,8 16 055
ocen
2,8 10 1 16055
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado

Film według mnie na początku dało się jako tako oglądać, ale końćówka?! Rozwaliła mnie! Co to było?! Po pierwsze rekin już dawno zjadłby tą córkę ale nie! Główny bohater ją uratował! I sam wpadł do paszy rekina. Na dodatek oczywiście miał przy sobie piłę mechaniczną i nie dość, że rozwalił rekina od średka i wyszedł z niego cały to jeszcze wyjął za sobą Nove! Tak jak jest mówione na początku filmu "płynie w naszą stronę ławica 20 tys. rekinów". Na 20 tys. rekinów, akurat Fin musiał trafić na rekina z Novą! No gdzie tu logika?! Ja nie wiem co oni brali jak kręcili ten film...

ocenił(a) film na 10
Alice888

Nie możesz powiedzieć, że się tego nie spodziewałaś oglądając ten film ;) przecież musiało się skończyć tym, że Matt i Nova będą razem więc jakim cudem ojciec miałby trafić na innego rekina? :D + za końcówkę, było dużo śmiechu :D

ocenił(a) film na 4
zizu444

hehe ja liczyłem, że Nowa będzie z ojcem a matkę zje jakiś rekin.

użytkownik usunięty
SkullKid_

to jest Vicky z American Pie, a nie zadna matka

użytkownik usunięty
Alice888

a po co komu logika? wiekszosc filmow jest nielogicznych, tylko staraja sie zachowac takei pozory, tutaj nikt sie tym nie przejmuje.

ocenił(a) film na 3
Alice888

Liczyłem na fajną scenę na końcu po tym komentarzu.A tu nic. Debilizm jak zawsze.Nic oryginalnego. Najgłupsze było to że 3 metrowe rekiny pływały w wodzie po kostki na ulicach ( scena z autobusem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones