PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,8 16 055
ocen
2,8 10 1 16055
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado

Ja tam sądze że jak na komedie czarną może z domieszką sf to było się z czego pośmiać.Co nie które sceny to o ja piernicze.Ocene może i ma bardzo niską ale jeśli lubisz czarne komedie to polecam.Można się pośmiać z efektów oraz ogólny pół serio klimat.

ocenił(a) film na 3
bjuadams

Tylko że to nie powstało jako komedio-horror.Tylko horror.
Komedio-horror to np: ,,John ginie na końcu,, czy ,,Mordercza opona ".
Pośmiać się można tu tylko z głupoty twórców.

ocenił(a) film na 1
bjuadams

Oj to nie jest czarna komedia, to totalne nieporozumienie klasy Ż. Pośmiać się można i owszem, ale jedynie z poziomu idiotyzmu tego wiekopomnego dzieła.

szpilka_fw

Idiotyzm to oglądać filmy noszące tytuły takie jak Rekinado lub Trzygłowy rekin atakuje i brać je na poważnie albo oczekiwać od nich realizmu. Może nie jest klasyfikowane jako komedia, ale nią jest, więc w czym problem? Jeśli chcesz przy piwku pośmiać się z głupiego filmu o rekinach atakujących na lądzie albo w barach, to film dla ciebie.Zapewni ci miły wieczór ze znajomymi. Promile tylko umilą nastrój. Ale jak ktoś szuka poważniejszego filmu katastroficznego/horroru to nie sięga po cholerne Rekinado albo Zombiebobry, nie?
Na Rekinado śmiałam się dużo i głośno i cholera, to całkiem dobra rozrywka "klasy Z" (jak mawia mój kumpel), a od tej klasy nikt rozumny nie oczekuje niczego innego.
Cóż, pozostaje też kwestia poczucia humoru (przypuszczam, że nie wszystkich może śmieszyć rekin atakujący samochód na ulicy...).

ocenił(a) film na 1
revira

Na Rekinado trafiłam przypadkiem, włączyłam tv, zaczęłam oglądać nie wiedząc co to, a więc nie nastawiałam się na film ambitny, w ogóle się nie nastawiałam. Obejrzałam do końca siłą rozpędu i owszem również się śmiałam z absurdów w tym dziele. Ani nie brałam go poważnie ani nie oczekiwałam realizmu już po pierwszych obejrzanych scenkach, ale nie można powiedzieć, że jest to czarna komedia i do tej wypowiedzi biuadams się ustosunkowałam. A swoją drogę nieodmiennie zachodzę w głowę po co i dla kogo kręci się takie filmy.

ocenił(a) film na 7
szpilka_fw

Scena, w której nauczyciel mówi: Mama powtarzała, że Hollywood mnie wykończy" i w tym momencie uderza w niego literka z napisu HOLLYWOOD, jest jednym z wielu przykładów czarnego humoru w tym filmie. Kręci się toto dla jaj.

ocenił(a) film na 1
ladyinblood

Dość kiepski to dowcip, ale kto, co lubi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones