PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,8 16 042
oceny
2,8 10 1 16042
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado

1. Pamiętaj, żebyś miał zawsze ze sobą stołek (lub krzesło), ponieważ jest to najlepsza broń na rekiny i do ratowania psa z samochodu.
2. Jeżeli będziesz miał do wyboru shotgun lub stołek, weź stołek, bo shotgun to najgorsza broń na rekiny.
3. Jeżeli zaatakuje cię rekin, a ty w reku trzymasz shotgun (bo nie miałeś stołka), poczekaj aż przybiegnie dziadek ze stołkiem i cię uratuje.
4. Jeżeli jedziesz samochodem i jest straszna ulewa, a nad tobą jest jakiś most, wjedź na niego, a tam nie będzie nawet śladu po deszczu.
5. Pamiętaj, że jeśli z samochodu cieknie benzyna ( nawet jeśli nie ma w pobliżu ognia), to uciekaj, bo samochud wybuchnie.
6. Pamiętaj, żeby nie stawać przy oknie, bo jeśli staniesz to wskoczy przez nie rekin.
7. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz samolotu lub helikoptera, to lotniska są przy domach starości, ponieważ starsi ludzie nie słyszą.
8. Pamiętaj żeby mieć przy sobie falowaną blaszkę, ponieważ jeśli będzie nadchodziło rekinado, a będziesz w pomieszczeniu bez drzwi, to wystarczy, że wejdziesz do pomieszczenia i przytrzymasz przy wejściu tą falowaną blaszkę, a nawet tornado jej nie ruszy.
9. Jeśli twojego kolegę pożera rekin, a ty w rękach trzymasz piłę mechaniczną i shotgun, to nie idź mu na pomoc tylko stój, patrz się i krzycz jego imię jakby ci zależało.
10. Pamiętaj, że to, że w filmach po rozbiciu się helikopterem pilot jest ranny lub nie żyje, to nieprawda. Możesz się rozbić a nawet nie zaboli.

REKINADO TO NIE FILM!!!!!!
REKINADO TO RZECZYWISTOŚĆ!!!!!!

Frytek1234

Hahaha, jako fan takich spostrzeżeń, przyznaję temu tematowi Gwiazdkę Jakości Klasy Z :D

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dziękuję za uznanie :)

ocenił(a) film na 2
Frytek1234

Przydatny poradnik, dzięki tamu będę wiedziała co robić.

ocenił(a) film na 1
Frytek1234

Dziękuję, uśmiałam się, aż sąsiadkę obudziłam :D

Skylar91

Łup, łup, łup CICHO TAM!! spać nie można!!

Frytek1234

samochud

Frytek1234

Ale się uśmiałam. Dzięki za to! ?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones