PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,9 16 069
ocen
2,9 10 1 16069
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado

Jeszcze nigdy nie udało mi się ocenić filmu tak nisko. "Rekiny spadają z nieba", "fale nadchodzą po trzy" itp. bzdury, a do tego ten dramat rodzinny i drewniane dialogi. To wszystko wzięte do kupy spowodowało, że na widok rekina śmiałam się serdecznie. Po co robić takie filmy?

ocenił(a) film na 1
Deanna

No dobra, jeszcze dwie inne "superprodukcje" tak oceniłam :)

ocenił(a) film na 1
Deanna

Właśnie się nad tym zastanawiam - po co robić takie filmy. Kilka takich "perełek" kinematografii zdarzyło mi się niestety obejrzeć i za każdym razem pojawia się to pytanie. Widać nie tylko mnie to nurtuje ;)

ocenił(a) film na 1
Deanna

Jak to po co? Dla funu!

ocenił(a) film na 1
EvvLe

To jest jakiś pomysł :)

ocenił(a) film na 2
Deanna

przecież sam reżyser powiedział w wywiadzie, że zrobił ten film tylko po to żeby ludzie się posmiali

ocenił(a) film na 7
Deanna

No jak to po co? Każdy oglądając ten film śmieje się na widok rekina :P
To taka bardziej bajerancka wersja piranii 3d

Deanna

Takie filmy też mają swoją widownię, naprawdę. Jedni oglądają, bo lubią coś odmóżdżającego (jakby na co dzień nie było odmóżdżających rzeczy) inny prawdziwie wychwalają jako dobre filmy akcji. Rekinado jest wyjątkowy tylko dla wytrwałych jednostek!

ocenił(a) film na 1
Goja_2

hmmmm jakby głębiej się nad tym zastanowić to jest to film dla wyjątkowych ludzi ;) :)

ocenił(a) film na 10
Deanna

Jeśli nigdy nie oceniłaś filmu tak nisko, to najwidoczniej nie oglądałaś "the room" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones