PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,9 16 069
ocen
2,9 10 1 16069
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado
TheMartino07

Ta kobita w ambitnych produkcjach raczej nie grywa

mmaakkss

Ze względu na to, że jest moją ulubioną (amerykańską) aktorką, podam kilka dobrych tytułów, w których grała:
American Pie
American Pie 2
American Pie: Zjazd absolwentów
Body Shots
Wieczny student
Big Lebowski
Josie i kociaki
Goście w Ameryce
Córka mojego szefa

TheMartino07

Właśnie poza komediami nigdzie jej za bardzo nie widać, a jak już się pojawi to nie jest to nic dobrego... Alone in the dark na przykład ... a szkoda !

mmaakkss

Większość to komedie właśnie. Ale jak na mój gust to jest tak śliczna, że w każdym filmie może grać (oczywiście wiem, iż uroda nie jest aż tak ważna).

TheMartino07

Niestety ale Tara w okresie 2004 - 2006 skompromitowała się na każdym możliwym polu. W 2004 przeszła nieudane operacje plastyczne brzucha i biustu. W tym samym roku miała miejsce słynna wpadka gdzie na jednej z imprez wypadł jej cycek. Mało tego, aktorka ostro imprezowała z Paris Hilton a do sieci regularnie wyciekały jej kompromitujące zdjęcia. Podobno upijała się nawet na poważnych branżowych imprezach na oczach całego Hollywood. Ostatecznie nawet Hilton nie chciała mieć z nią nic wspólnego. Do historii przeszedł filmik na którym Paris i Kardashianką wchodzą do klubu wejściem dla Vipow natomiast Tara musiała czekać w kolejce... Przez pewien czas nie grała wcale i nie chcieli Jej nawet w „Tańcu z gwiazdami”...W efekcie końcowym gra w takich a nie innych filmach. No i niestety wyglada koszmarnie. A szkoda, bo potencjału na wielka aktorkę nie miała ale mogła spokojnie robić za dekoracje w komediach romantycznych czy w kinie akcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones