PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,9 16 069
ocen
2,9 10 1 16069
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado

Jest tam tyle absurdu, np.: latające rekiny, które w locie pożerają ludzi albo jedzą ich w
całości razem z piłą... Na tym filmie miałam ubaw, jak na żadnej komedii

ocenił(a) film na 4
zosia33j

I oto właśnie chodziło :) Dlatego cieszę się, że takie filmy też powstają.

ocenił(a) film na 2
zosia33j

też takie filmy oglądam jedynie aby się pośmiać, ale ten był okropny, strasznie się wynudziłam na tym filmie, mimo że niby wszystko co powinno być było: absurdalna fabuła, beznadziejne dialogi, jeszcze gorsza gra aktorska, ale jednak zmeczyłam się na tym filmie :/

ocenił(a) film na 5
gemma_92

trochę był za dlugi i nieco za słaby scenariusz, pewnie więszość kasy poszła na efekty specjalne i na napisanie scenariusza nie wystarczyło

juliuszm

Mi się wydaje że brakowało też jakiejś muzyki bardziej żywszej - co np stanowiło spory plus w Piraniokondzie.

ocenił(a) film na 3
juliuszm

efekty specjalne raczej w darmowym programie do filmów zrobili, bo tak zwykle czynią w produkcjach tej ostatniej kategorii ;)
film przedni, moja ulubiona scena to jak typ rozcina rekina od środka i się uwalnia, dobre na gifa! :D

ocenił(a) film na 5
edyta666

Darmowe programy nie muszą wcale być słabe - wystarczy obejżeć na youtube Tears of Steal albo Sintel zrobiony za pomocą darmowego blendera najwięcej pewnie zawsze kosztuje praca ludzi którzy te programy obsługują. Ale wracając do Rekinado to film, przynajmniej w środkowej części mocno traci tempo a dialogi w porównaniu do mojego ulubionego Rekina z Plaży (a jest to wszak film tej samej wytwórni) są słabe.
Film jako taki nawet mi się podobał tyle że po tym szumie medialnym z nim związanym oczekiwałem czegoś hmm "lepszego".
A co ostatnia scena fajna ale od momentu połknięcia jednej z postaci spodziewałem się takiego zakończenia.

ocenił(a) film na 3
juliuszm

to one mogą mieć dobre dialogi?! :D

zosia33j

Też się uśmiałam, dlatego dałam 3. Najlepsza ostatnia scena gdy rozpierdalają mu ten brzuch od środku.

zosia33j

Mnie nie rozbawił, na półuśmiech najwyżej. Dlatego wytrzymałem ledwo pół godziny. Już wolę Ed Wooda.
Preferuję komedie nieco innego rodzaju, robione przez ludzi o wielkim talencie, jak Yoshihiro Nishimura.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones