PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689033}

Rekinado

Sharknado
2,8 16 055
ocen
2,8 10 1 16055
2,8 9
ocen krytyków
Rekinado
powrót do forum filmu Rekinado

fan

ocenił(a) film na 8

Jestem fanem tej produkcji :) świetny ubaw. Ludzie troche dystansu ten film został zrobiony
specjalnie a wy się oburzacie co najmniej jakby to było na faktach

temptation666

Najlepsze było jak ten koleś na końcu wskoczył do brzucha rekina z piłą a potem z niego wyszedł :D

ocenił(a) film na 8
Adzia9719

no a ludzie późnij oceniają na 1/2 ;p

temptation666

no bo jednak ten film nie zasługuje na więcej, pomimo że jest absurdalny ;-) produkcje tego typu trochę jednak zaśmiecają świat kina

użytkownik usunięty
Adzia9719

zasmiecaja to franczyzy na ekranizacje ksiazek rozciagniete do granic dlugosci i ogladalnosci. a ten film ktos zrobil dla zabawy bo mogl i to jest wlasnie magia kina

ocenił(a) film na 8
Adzia9719

ten film to jeden wielki zart i zostal stworzony na prosbe internautow :)

ocenił(a) film na 1
temptation666

Gdyby to była komedia to poleciałaby ocena 6/7, ale jak mam go oceniać na podstawie horror/sci-fi to z całym szacunkiem daje 1 :)

ocenił(a) film na 8
marcin10911

Bo to jest komedia,moim zdaniem ktoś źle to s kategoryzował. Wytwórca tego filmu zrobił ankietę na temat jaki film chcieliby internauci,no i oczywiście Ci nie zawiedli :P Przecież widać że film kręcony jest z humorem

użytkownik usunięty
marcin10911

skad wymysliles taki bezsensowny system oceniania, zalezny od kategorii? Wszystko musi miec odpowiecnia etykiete?

ocenił(a) film na 1

Po prostu jak odpalam film to chce zobaczyć chociaż cząstkę tego w jakiej kategorii został wyprodukowany, a w tym absurdalnym gównie niestety widzę sceny, które sprawiają, że moje oczy krwawią, gdy rekin wspina się po linie bądź pływa w kałuży.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones