PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106337}

Rekonstrukcja

Reconstruction
7,4 5 893
oceny
7,4 10 1 5893
7,0 4
oceny krytyków
Rekonstrukcja
powrót do forum filmu Rekonstrukcja

Wszystkim, którzy oglądali Rekonstrukcję- polecam film pod tytułem 2046. Filmy są do siebie podobne i równocześnie zupełnie różne....

Czy ktoś oglądał obydwa? Który bardziej wam się podoba?


A tak na marginesie to mam pytanie: co miał oznaczać ten pojawiający się co jakiś czas spadający człowiek? Razem z koleżanką interpretowałyśmy znaczenie tych trzech jednakowych obraków z kobietą.... czym one są wg was?

ocenił(a) film na 10
aleksandria1

Niestety 2046 nie widziałam.
Jeśli chodzi o spadającego człowieka, to myślę, podejrzewam, zgaduję, że chodzi o to, że gdy ktoś wybierze jedną alternatywę, to nie ma odwrotu, a czasem ratunku i to podejmowanie (życiowych) decyzji jest jak skok. Tak jak dla Alexa, który "stracił" poprzednie życie :)
A obrazki z kobietą są dla mnie przecudownym epizodem. Myślę, że dotyczy tego, że ludzie dzielą sie na trzy kategorie, które z pozoru niczym się nie różnią, a przecież mają zupełnie inne podejście do świata i życia. Główna bohaterka zalicza się do tej trzeciej, najbardziej intrygującej, kategorii. I tylko możemy się domyślać, o co jej chodzi. I o co chodzi w filmie :)
Czy ja filozofuję??? Jeśli przesadziłam, to przepraszam, ale tak na mnie działa ten film. Już dawno nic mnie tak nie zachwyciło :)
Pozdrawiam!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones