PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706430}

Remedium

De Behandeling
7,4 19 068
ocen
7,4 10 1 19068
Remedium
powrót do forum filmu Remedium

Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu bez wielkiego budżetu i tych amerykańskich mord w końcu. Trzyma w napięciu bez dwóch zdań można to uznać za jeden z najlepszych w swoim gatunku. Tylko dla wytrawnych kinomaniaków. Polecam!!!

ocenił(a) film na 8
kodzysdawid

całkowicie się zgadzam. dawno nie widziałam takiego filmu. Może jakieś podobne pozycje z tych mniej znanych filmów zaproponujesz? bo już od długiego czasu mam problem ze znalezieniem czegoś w tym stylu, boję się , że wszystko już widziałam

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

Spróbuj : Łowcy Głów i Zagrywka Czarnego ,może coś przypadnie do gustu.

ocenił(a) film na 8
kodzysdawid

Łowcę już widziałam, dobry film, właśnie jestem po seansie zagrywki i BARDZO mi się podobał, jeśli masz jeszcze jakieś propozycje to czekam z niecierpliwością!

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

Wolny Strzelec no i oczywiście cała trylogia Milenium szwedzka ale chyba widziałaś. Pozdro!!!

ocenił(a) film na 8
kodzysdawid

wszystko juz widzialam:-)

ocenił(a) film na 8
dzikudzina

"Jakten", czyli "Polowanie", jeśli nie widziałaś, to mocno polecam. Podobna tematyka - pedofilia, tylko w społecznym aspekcie ujęta, poza tym dość trafnie pokazująca skandynawską mentalność.

skttrbrain

Chyb chodziło o Jagten z Madsem Mikkelsen, tez zamierzam go obejrzeć

ocenił(a) film na 8
awrel

tak, polecam jak najbardziej film :-)

ocenił(a) film na 8
skttrbrain

ogladalam, oczywiscie godny polecenia! swietnie ukazana konspiracja, ciezko sie polapac przed koncem o co chodzi:-)

ocenił(a) film na 8
skttrbrain

Jeśli o "Polowaniu" mowa to polecam jeszcze "Oskarżonego"
http://www.filmweb.pl/film/Oskar%C5%BCony-2005-250574

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Polecam Drugą Szansę. Film ciężki ale warty obejrzenia
http://www.filmweb.pl/film/Druga+szansa-2014-705465

ocenił(a) film na 8
simonitho

Dziękuję pięknie! już sam opis filmu mnie zachęcił.

ocenił(a) film na 8
simonitho

dzięki za polecenie, na takie filmy warto przeznaczać swój czas :-)

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Nie ma za co :) ciesze sie ze sie podobalo

ocenił(a) film na 8
kodzysdawid

Zgadza się.

kodzysdawid

faktycznie, film jest mega klimatyczny, dlugo ograniczalam sie do amerykanskich thrillerow, ale chyba wyczerpały im sie pomysły. Polecam w 100%. I wyglada na to, ze awansowalam na wytrawnego kinomaniaka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones