PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446075}

Renifer Niko ratuje Święta

Niko - Lentäjän poika
6,2 7 205
ocen
6,2 10 1 7205
Renifer Niko ratuje Święta
powrót do forum filmu Renifer Niko ratuje Święta

NIBY SPOILER
tu np mamy tatę renifera, który "puknął" reniferzycę i nawet nie wie o tym że ma jakieś potomstwo. jak by było mało to w kulminacyjnym momencie zamiast się "poczuć" przedstawia cały szereg argumentów za tym, że nie ma jak przerwać hulaszczego żywota... no nie wiem. może tak trzeba żeby dzieciaki edukować o życiu od małego. jeszcze do tego ten wiewiór jako rodzina zastępcza. parę lat i bedziemy oglądać plac zbawiciela w wersji animowanej z wytworni disneya.

szym_off

Wszystko sie przekształca, upraszcza, na siłe uczy sie tolerancji i uświadamia, że to co nienormalne jest jak najbardziej moralne. Trzebaby założyć oddzielny portal i podyskutować nad tym czy kino dzieciece edukuje a jesli tak to jak... A samego filmu nie widziałem wiec sie nie wypowiadam... jeszcze...:)

osa1

Co ma wspólnego normalność/nienormalność z moralnością/niemoralnością?

szym_off

to sprowokowało u mnie myśl o tym, że rzeczywistość z "Transmetropolitana" jest coraz bliżej...

szym_off

To jest europejska animacja, a nie film Disney'a. Filmy Disney'a maja zupełnie inny charakter, aby się o tym przekonać wystarczy obejrzeć najnowszego klasyka - Pioruna (którego szczerze polecam :)

użytkownik usunięty
temp777

Fakt, Bolt jest niezły ale tylko w wersji oryginalnej gdzie głosy aktorów naprawdę są ciekawe i pasują a wrażenia nie psują własne przemyślenia tłumaczy.

szym_off

a co śmieszniejsze w bajce w tym temacie: reniferzyca na jedną noc i chyba nawet nie zna imienia ojca swojego dziecka... jakie to życiowe;]
No ale ogólnie bajka mi się podoba. Pośmiałam się tam troche w duchu a na text "bo te renifery to niezłe świnki są woodzu" to normalnie ryk xD

ocenił(a) film na 8
szym_off

Właśnie dlatego bardzo mi się ta bajka podobała. Dla dzieci niezrozumiałe są te podteksty i niektóre żarty, a dla dorosłych są powodem do śmiechu i lubienia tej bajki ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones